نرم‌افزاری کاربردی موردنیاز شهروندان در قالب نرم‌افزار دولت همراه ارائه می‌شود

معاون وزیر ارتباطات گفت: ارائه اپلیکیشن‌های متعدد برای خدمات مورد نیاز مردم گیج‌کننده خواهد بود و به زودی در رونمایی از دولت همراه تمامی اپلیکیشن‌های خدماتی پشت اپلیکیشن‌ دولت همراه ارائه می‌شوند.

 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، رسول سرائیان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه جمع بندی و رسیدن به وحدت رویه در ارایه خدمات ارتباطی به روستاها با حضور وزیر و دستگاه های متولی در وزارت ارتباطات با اشاره به رونمایی نرم افزار دولت همراه در آینده‌ نزدیک گفت: اپلیکیشن‌های متعدد برای خدمات مورد نیاز مردم، پشت اپلیکیشن دولت همراه ارائه خواهد شد و ارائه اپلیکیشن‌های متعدد به تنهایی برای شهروندان گیج‌کننده است.

وی گفت: از سوی دیگر در دولت همراه، امکان خوبی به عنوان کارگشای ایرانیان دیده شده که بستر دریافت ارائه خدمت برای شهروندان خواهد بود و به صورت یکپارچه و منسجم، شهروندان یک بستر ارتباطی برای نیازهای خود خواهند داشت.

وی همچنین تأکید کرد: با تغییر فناوری، دیگر خدمات فیزیکی پایدار نخواهند بود و مطالبه ایجاد محیط فیزیکی و کارمند فیزیکی از دولت، دیگر جواب‌ده نیست و فقط برای دولت هزینه ایجاد می‌کند.

وی همچنین از دستگاه‌های اجرایی خواست برای بهبود ارائه خدمات به شهروندان، مراکز داده خود را به مرکز داده اصلی و شبکه ملی اطلاعات متصل کنند و در این زمینه جدیت به خرج دهند.

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz