امسال جرینگ در دفاتر ICT روستایی سراسر کشور فعال می شود

امسال جرینگ در کل دفاتر ICT روستایی سراسر کشور بمنظور ارایه خدمات مالی به روستاییان فعال می شود.فاوانیوز : امسال جرینگ در کل دفاتر ICT روستایی سراسر کشور بمنظور ارایه خدمات مالی به روستاییان فعال می شود.
 
به گزارش فاوانیوز ، بهنام برنا مدیر ارتباطات بازاریابی جرینگ در گفت و گو با تلنا با بیان اینکه در حال حاضر جرینگ در بیش از هزار دفتر ICT روستایی کشور فعال است گفت:امسال برای تحقق پوشش دهی کل دفاتر ICT روستایی علاوه بر مجوز بانک مرکزی در حال امضای تفاهمنامه با کلیه دفاتر در استان ها هستیم تا از این طریق سرعت بیشتری به توسعه برنامه ها در سال جاری بدهیم.

وی در ادامه استقبال از سرویس پرداخت سیار را در روستاها چشمگیر دانست و اظهار داشت:استقبال از کیف پول الکترونیکی یا همان جرینگ در روستا ها به خاطر رجیستر بودن تمام مشترکان همراه اول و ارزشی که برای آنها در مناطق دور ایجاد کرده به نسبت شهرها قابل توجه است. چرا که در شهرها امکان دسترسی به کلیه امکانات مانند بانک ها ، اینترنت و یا خدمات به راحتی صورت می گیرد در حالی که در روستاها؛ نیاز، جذابیت استفاده از این خدمات برای مشترکان را فراهم می کند.

مدیر ارتباطات بازاریابی جرینگ در ادامه مهمترین اهداف سرویس پرداخت سیار (جرینگ)برای سال جاری را تمرکز برروی دفاتر ICT روستایی و دفاتر امور مشترکین دانست و در ادامه گفت:نبود امکانات و عدم دسترسی روستاییان به خدمات بانکی این شرایط را فراهم می کند تا سرویس پرداخت سیار، خدمات مالی و ارزش افزوده را به سهولت در اختیار کاربران خود قرار دهد؛ با این اتفاق کاربر می توان کیف پول الکترونیکی خود را شارژ و از طریق آن پرداخت قبوض، خرید شارژو انتقال وجه را انجام دهد.

برنا اظهار داشت:سال گذشته تمرکز بیشتر برروی تعهداتمان به برخی استان ها مانند تهران و خراسان رضوی و آذربایجان شرقی بود که با توجه به استقبال از کیف پول الکترونیکی در این استان ها، امسال در کل استان ها،شهرها از طریق دفاتر امور مشترکین و در روستا ها از طریق دفاترICT روستایی حضور خواهیم داشت.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz