سناتورهای آمریکایی به دنبال قانون‌گذاری برای قربانیان حمله هکری اکوئیفاکس

13950427000318_PhotoA
به دنبال حمله هکری به سایت شرکت اکوئیفاکس که منجر به افشای اطلاعات ۱۴۳ میلیون شهروند آمریکا شد، تعدادی از سناتورها در حال بازنویسی قانونی هستند که در شرایط مشابهی قدرت بیشتری به مشتریان این شرکت‌ها می‌دهد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، به نقل از انگجت، تعدادی از سناتورهای مجلس نمایندگان آمریکا از ایالات مختلف این کشور به همین علت به دنبال اصلاح قانونی موسوم به Stop Errors in Credit Use and Reporting (SECURE) هستند.
بر اساس قانون یاد شده استانداردهای سختگیرانه تری برای موسسات تهیه گزارش از میزان اعتبار شهروندان مانند اکوئیفاکس درنظر گرفته می شود. بر همین اساس این موسسات باید اسامی، آدرس و شماره های تامین اجتماعی مشتریان خود را به دقت تطبیق دهند تا از اشتباه در گزارش های تهیه شده خودداری شود.
همچنین تسهیل و شفاف سازی جریان اطلاعات به منظور برابری در زمینه کسب اطلاع و جلوگیری از وقوع منازعه و درگیری در این زمینه در نظر گرفته شده است. در نتیجه مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد گزارش های وضعیت اعتباری و مالی خود کسب می کنند و راحت تر می توانند برای حل مشکلات احتمالی اقدام کنند.
بر طبق این قانون اصلاح شده والدین می توانند گزارش های مربوط به وضعیت اعتباری فرزندان خود را غیرقابل انتقال کنند تا از سرقت هویت آنها در فضای مجازی جلوگیری کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz