تحریم سایت بازی آنلاین توسط هندوها به خاطر توهین مذهبی

راجان زد رئیس جامعه جهانی هندوها با تقبیح یک بازی رایانه ای به علت توهین به این مذهب خواستار عدم استفاده از سایت بازی آنلاین استیم به علت قابلیت دسترسی به این بازی شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، به نقل از آسین ایج، بازی یادشده که جنگ خدایان یا Fight Of The Gods نام دارد در برخی کشورهای دیگر جهان نیز به خاطر مضامین ضدمذهبی با مخالفت هایی مواجه شده و از جمله دولت مالزی هم خواستار توقف فروش آن در کشور مالزی شده است.
Valve مالک سایت بازی آنلاین Valve در برابر درخواست ها برای حذف این بازی سکوت کرده و حالا ممکن است این سایت با تحریم ها و اعمال فشارهایی به همین علت مواجه شود.
برخی مقامات مذهبی هندو معتقد هستند که در این بازی با سهل انگاری و بی دقتی با مضامین مذهبی برخورد شده و همین مساله ممکن است بر روی ذهن جوانانی که بازی مذکور را اجرا می کنند، تاثیر منفی بگذارد. وی خواستار حذف برخی شخصیت ها از این بازی مانند خدایان هندو شده است. البته این درخواست با مقاومت طراحان بازی مواجه شده است.
بحث و اختلاف نظر در این زمینه بین دوطرف هنوز ادامه دارد ولی طراحان بازی یادشده هنوز در برابر خواست های مذهبیون هندو تسلیم نشده اند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz