مشارکت جدی دانشگاه آزاد در نمایشگاه نانو/ ارائه محصولات جدید نانویی

57494707
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد ضمن بیان اینکه دانشگاه آزاد در نمایشگاه نانو مشارکت جدی خواهد داشت، گفت: بیش از ۵۰ محصول نانویی را در این نمایشگاه عرضه خواهیم کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، داوود ثمری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: امسال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه نانو که ستاد فناوری نانو در مهرماه برگزار می‌کند، مشارکت جدی خواهد داشت.
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد افزود: تعداد محصولات نانویی دانشگاه آزاد بسیار زیاد است و ما تلاش می کنیم غرفه خوبی را در این نمایشگاه داشته باشیم.
وی ادامه داد: سال گذشته بیش از ۵۰ محصول نانویی را در این نمایشگاه ارائه کردیم و امسال نیز به همین تعداد و یا بیشتر محصول نانویی ارائه خواهیم کرد.
ثمری با بیان اینکه برخی از محصولات در حوزه نانو جدید است، گفت: در همه زمینه‌ها در قالب نانوپوشش‌ها، نانو پودر و نانوجاذب‌ها محصول داریم.
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اظهار کرد: برای حضور در این نمایشگاه دانشگاه آزاد به صورت متمرکز محصولات تولیده شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان را از واحدهای دانشگاهی گرفته و در نمایشگاه عرضه می‌کند.
وی افزود: همچنین با توجه به اینکه برخی از شرکت‌های دانش‌بنیان به بلوغ کامل جهت ارائه محصولات رسیده‌اند، برای حضور در نمایشگاه و یافتن مشتری، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
ثمری تاکید کرد: از این نمایشگاه برای یافتن بازار محصولات نانویی نهایت بهره‌برداری را خواهیم کرد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz