مدیرعامل در جریان میزان پیشرفت پروژه جی نف قرار گرفت

میزان پیشرفت پروژه جی نف در حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مورد بررسی قرار گرفت.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در جلسه ای که روز دوشنبه با حضور دکتر مهری، اعضای هیئت مدیره و معاونین برگزار شد، مدیرعامل در جریان میزان پیشرفت پروژه جی نف و مشکلات کدپستی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش رئیس هیئت مدیره در این جلسه در سخنانی با اشاره به این که برای برون رفت از وضع موجود مهندسی مجدد لازم است گفت: برای تسریع در پیشرفت پروژه نیاز به مهندسی مجدد و بازنگری در فرآیندها داریم.
وی استفاده از توان بخش خصوصی و مشارکت با این بخش را یکی از راه های حل مشکلات پروژه دانست و اظهار امیدواری نمود تا با انتخاب شرکت متخصص در این زمینه، در برون رفت از وضع موجود کمک نماید.
دکتر مهری تصریح نمود: بهتر است پروژه فوق با تمرکز بر روی ۵ نقطه از کشور، سرویس های مبتنی بر مکان، انطباق نشانی روی صورت حساب ها، بارگذاری دفاتر پستی و دفاتر پیشخوان، رهیاب موزعین و پست من را راه اندازی و ارائه دهند.
مدیرعامل فرهنگ سازی،آموزش و اطلاع رسانی را از مهم ترین اولویت های این پروژه برشمرد و گفت: تبلیغات وسیع، برگزاری دوره های آموزشی و همایش تخصصی، انجام مصاحبه با رسانه های ارتباط جمعی و تشکیل کارگروه Gnaf را از برنامه هایی دانست که نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد.
رئیس هیئت مدیره آموزش سیماک در دفاتر Ict و پیشخوان دولت را مهم ارزیابی نمود و افزود: برای آشنایی دفاتر پیشخوان و دیگر بخش های همکار با هویت جدید شرکت ملی پست، برگزاری دوره های آموزشی سرویس ها و خدماتی مانند سماک ضروری به نظر می رسد.
وی همچنین جمع آوری بانک های اطلاعاتی از شرکت های پیمانکار بخش خصوصی، ارزیابی و گروه بندی آنها را یکی دیگر از اقدامات لازم در جهت پیشرفت پروژه برشمرد و خواستار هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه کشور در این خصوص شد.
دکتر مهری در پایان همکاری با سایر سازمان ها نظیر ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان نقشه برداری، مرکز آمار را از ضروریات این پروژه برشمرد و افزود: انعقاد تفاهمنامه دوجانبه و احصاء نیازمندی های این دستگاه ها توسط کارشناسان می تواند بر روند پیشرفت پروژه تاثیر مثبتی بگذارد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz