شبکه هوشمند کشوری IN از امشب فعال می‌شود/صورت‌حساب‌گیری یک‌ساعته شماره‌های هوشمند

معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: با توافق دو شرکت مخابرات و زیرساخت مقرر شد از فردا زیرساخت شارژینگ (کارکرد) مشترکان در شبکه IN را به صورت یک ساعته در اختیار مخابرات قرار دهد و از امشب شبکه IN مجددا به حالت قبل باز می‌گردد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، داود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از تعیین تکلیف نهایی شبکه هوشمند کشوری (IN) خبر داد و گفت: با هماهنگی شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات ایران مقرر شد از فردا شرکت زیرساخت شارژینگ (کارکرد) مشترکان در شبکه IN را به صورت یک ساعته در اختیار شرکت مخابرات قرار دهد و سازمان تنظیم مقررات ارتباطات نیز قول نظارت بر این رویه را داده است.
معاون مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: از امشب فعال‌سازی شبکه IN سراسری در کل کشور آغاز می‌شود و شبکه IN مجددا به حالت قبل باز می‌گردد که با توجه به وجود بیش از ۱۵۰۰ سوئیچ در شبکه مخابرات برقراری سراسری شبکه IN در کل کشور احتمالا کمی زمان‌بر خواهد بود.
زارعیان گفت: قطع این شبکه به دلیل آنلاین نبودن شارژینگ شبکه IN کشوری بود که زیرساخت شارژینگ را دو ماهه به مخابرات تحویل می‌داد و این امر باعث ایجاد مشکلاتی از جمله قبوض چند میلیونی برای برخی کاربران این شبکه شده بود.
وی خاطرنشان کرد: در این مدت شبکه IN قطع نبود بلکه به درخواست مشتری فعال می‌شد که در این بازه درخواستی از طرف مشترکان برای فعال‌سازی نداشتیم.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz