۷۰ درصد از کاربران آیفون حتی به خرید گوشی برند دیگر فکر نمی‌کنند

در حالی که دهها شرکت سازنده گوشی‌های همراه در حال عرضه مدل‌های جدید تولیدات خود هستند، کاربران‌ گوشی‌های هوشمند آیفون وفادارتر از دیگر خریداران این گوشی‌ها به نظر می‌رسند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، به نقل از سی نت، بررسی های موسسه تحقیقاتی فلونت که از طریق مصاحبه با ۲۱۱۷ کاربر گوشی های هوشمند صورت گرفته نشان می دهد ۷۰ درصد از خریداران آیفون نسبت به این برند بسیار وفادار بوده و حاضر به تغییر آن نیستند.
۸۰ درصد از کاربران آیفون می گویند قصد دارند به این برند وفادار بمانند. ۴۷ درصد دیگر گفته اند حداقل ۴ مدل از آیفون را در سال های گذشته خریداری کرده اند و در نهایت ۷۰ درصد گفته اند گوشی بعدی آنها قطعا یک آیفون دیگر خواهد بود و آنها قصد ندارند گوشی دیگری را بخرند.
در میان پاسخ دهندگان ۶۷ درصد هم گفته اند از نظر آنها آیفون بهترین گوشی است که کسی می تواند بخرد. ۴۱ درصد پاسخ دهندگان هم اظهار داشته اند آنقدر از iOS استفاده کرده اند که تصور مهاجرت به سیستم عاملی دیگر برایشان بسیار دردناک است.
باتوجه به این آمار به نظر می رسد رقبای اپل و به خصوص سامسونگ وهواووی در روزهای آینده کار دشواری برای متقاعد کردن حامیان سرسخت آیفون پیش رو دارند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz