شرکت ملی پست خدمات چند سازمان را به نیابت از آنها برعهده گرفت

شرکت ملی پست با انعقاد چند قرارداد در واحدهای اجرائی، خدمات نیابتی جدیدی را برعهده گرفت.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در راستای استفاده بهینه از ظرفیت ها و قابلیت های شبکه، ادارات کل پست استان های قم، هرمزگان و منطقه جنوب شرق تهران با انعقاد قراردادهای جدید، خدمات شرکت های توسعه و تدبیر قم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، سازمان تاکسیرانی و شرکت سام سرویس را به نیابت انجام می دهند.
بر اساس این گزارش، اداره کل پست استان قم در قراردادی که با شرکت توسعه و تدبیر قم به امضاء رسانده قبول و توزیع مرسولات این شرکت را با استفاده از سرویس های ثبتی به انجام می رساند.
همچنین در قراردادی که بین اداره کل پست استان هرمزگان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس منعقد شده، قبول و توزیع مرسولات دبیرخانه ای، گواهی موقت فارغ التحصیلی، گواهینامه موقت المثنی، اصل دانشنامه و ریز نمرات دانشگاه آزاد بندرعباس با استفاده از سرویس های مورد درخواست این دانشگاه توسط پست استان انجام می شود.
در قرارداد دیگری که بین منطقه جنوب شرق تهران با شرکت سام سرویس به امضاء رسیده، پست متعهد شده، قبول، ارسال و توزیع مرسولات این شرکت را به نشانی گیرنده با استفاده از سرویس پیشتاز انجام دهد. همچنین پست می بایست امانات عودتی، حاوی قطعات داغی از نمایندگی های طرف قرارداد را جمع آوری و به انبارهای مشخص شده از طریق سرویس سفارشی کرایه در مقصد تحویل دهد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz