توسعه ۷ مرکز مخابراتی از فردا

مخابرات منطقه تهران اعلام کرد :ارتباط تلفنی مراکز مخابراتی شهید دیالمه، سید الشهداء، شهید لطیفی، شهید زارعی، الغدیر، شهید ورمرزیاری و آیت الله گلپایگانی قلعه میر به علت انجام عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل از فردا (یکشنبه) مختل می شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از آنا، از مخابرات منطقه تهران، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید دیالمه با پیش شماره های ۳۳۱۲، ۳۳۱۳، ۳۳۴۴، ۳۳۵۰ تا ۳۳۵۲، ۳۳۵۴ تا ۳۳۵۶ و ۳۶۸۳ در محدوده خیابان های ری، انبارگندم، صاحب جمع ، کریمی، ترک، قیومی، باقری و طاهری با اختلال روبرو می شود.
همچنین در مرکز مخابرات سید الشهداء با پیش شماره های ۵۵۱۳، ۵۵۱۴، ۵۵۷۰ تا ۵۵۷۶، ۵۵۷۸ و ۵۵۷۹ در محدوده خیابانهای خراسانی، بیژن جعفری، بهبودی و فرامرز تهمتن به مدت ۴۸ ساعت اختلال ایجاد می شود.
علاوه براین در مرکز مخابرات شهید لطیفی با پیش شماره های ۲۲۹۳ تا ۲۲۹۸، ۲۶۷۵ و ۲۶۹۱ در محدوده خیابانهای وفامنش، جمالی و گیتی اختلال بوجود می آید.
براساس ایین گزارش در مرکز مخابرات شهید زارعی با پیش شماره های ۴۴۱۰ تا ۴۴۱۴، ۴۴۱۶ و ۴۴۱۷ در محدوده شهر زیبا، رودخانه کن، اتوبان حکیم ، بلوار تعاون و خیابان مرادی اختلال ایجاد می شود.
برابر گزارش مزبور، در مرکز مخابرات الغدیر با پیش شماره های ۳۳۰۰ تا ۳۳۰۴، ۳۳۶۸ تا ۳۳۷۳، ۳۳۴۳ و ۳۶۶۲ در محدوده خیابان های طیب، شهید حصاری، شهید قاسم مهاجر و شهید فخاران اختلال خواهیم داشت.
همچنین در مرکز مخابرات شهید ورمزیاری و آیت ا… گلپایگانی قلعه میر در محدوده پل شادچای به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz