جهرمی شانس بزرگ توسعه ارتباطات ایران است/ حمایت همراه اول از جهرمی

مدیر عامل همراه اول در گفتگو با خبرنگار ایلنا در خصوص برنامه‌ها و انتظارات این شرکت از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم، محمد جواد آذری جهرمی توضیح داد.به گزارش فاوانیوز به نقل از ایلنا، مدیر عامل همراه اول، وحید صدوقی در گفت‌وگو با ایلنا ضمن حمایت از گزینه پیشنهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت دوازدهم، گفت: آقای رییس جمهور جوان با پشتکاری را برای وزارت ارتباطات دولت دوازدهم انتخاب کرده است. ما اعتقاد داریم که محمدجواد آذری جهرمی به دلیل حضور در شرکت ارتباطات زیر ساخت و شناخت کامل مقام‌های مدیریتی وزارت ارتباطات گزینه مناسبی برای وزارت ارتباطات دولت دوازدهم است که می‌تواند با ارائه خدمات و توسعه دسترسی در مناطق پرجمعیت شهری و مخصوصا در مناطق محروم کشور و همچنین ارتقا جایگاه ایران در آمارهای مربوط به زیر ساخت و ارتباطات ایران کمک کنند.
وحید صدوقی تاکید کرد: همراه اول از محمد جواد آذری جهرمی حمایت می‌کند و امیدواریم ایشان از طرف مجلس شورای اسلامی رای اعتماد دریافت کند.
وی افزود: اپراتورهای کشور توان خوبی برای ارائه خدمات و توسعه شبکه ارتباطی کشور دارند، در صورتی که امکانات لازم به اپراتورها ارائه شود قطعا تغییر و تحولات اساسی در زمینه ارتباطات رخ خواهد داد. ما در شرکت همراه اول همواره اعلام کرده‌ایم که توقع ما تنها توزیع عادلانه منابع است تا بتواند با توقعات و نیازهای مشتریان، خود را بروزرسانی کند. اپراتورها با حمایت دولت می‌توانند جایگاه ایران در منطقه را از رتبه چهارم و پنجم به مقام اول یا دوم ارتقا دهند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz