آمازون پول مردم بابت خرید عینک‌های تایید نشده تماشای کسوف را پس داد

آمازون مجبور به بازپرداخت هزینه خرید عینک های مخصوص تماشای کسوف شد، زیرا نتوانست تایید کند که عینک های مذکور توسط یک شرکت معتبر و قابل اعتماد تولید شده باشند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، به نقل از ورج، با نزدیک شدن به زمان وقوع یک کسوف در آمریکا در هفته آینده و تاریخ ۲۱ آگوست، بسیاری از مردم این کشور به خرید عینک های ویژه تماشای کسوف روی آورده اند. گزینه اول تعداد زیادی از افراد، خرید این عینک ها از آمازون بوده ولی حالا مشخص شده همه عینک های یاد شده ایمن و مورد تایید نیستند.
بررسی های انجام شده نشان می دهد عینک های کسوف عرضه شده توسط برخی شرکت ها از طریق آمازون ایمنی لازم را ندارند و استفاده از آنها برای تماشای مستقیم کسوف ممکن است به چشم انسان آسیب برساند.
از جمله عینک های کسوف که ایمنی آن به تایید نرسیده می توان به عینک MASCOTKING اشاره کرد که صفحه فروش آن از آمازون حذف شده است. برای افرادی که عینک های یادشده را خریداری کرده اند هشدار عدم استفاده ارسال شده و قرار است هزینه خرید آنها هم بازپس داده شود.
آمازون از افشای این مساله که چه تعداد از مردم عینک های یادشده را خریداری کرده اند، خودداری کرده، اما می گوید در تلاش است تا همه این افراد را از مشکل یادشده مطلع کند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz