ام‌تی‌ان ۸۹۰میلیون دلار سود خود را از ایران خارج کرد

شرکت ام‌تی‌ان آفریقای جنوبی که بخشی از سهام شرکت ایرانسل ایران را در اختیار دارد، تاکنون ۱۲میلیارد رند (معادل ۸۹۰میلیون دلار) از سود سهام خود را از ایران خارج کرده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، به نقل از پایگاه خبری بیزنس لایو، راب شاتر، مدیرعامل شرکت ام‌تی‌ان که در ماه مارس به این شرکت پیوسته، عملکرد شش ماه گذشته خود را در زمینه افزایش سود سهام و درآمد حاصل از سرویس‌های شرکت تشریح کرد. وی رشد درآمد سرویس‌های گروه ام‌تی‌ان را «آبرومندانه» توصیف کرد.
میزان درآمد بخش دیتای شرکت ام‌تی‌ان رشدی ۳۱٫۹درصدی داشته و رشد درآمد بخش دیجیتال ۲۴٫۷ درصد بوده است. شاتر این آمارها را «شروعی امیدوارکننده» توصیف کرد.
شرکت ام‌تی‌ان دارای ۷۲ میلیون مشترک داده‌ای و ۲۳۲ میلیون مشترک کلی استف بنابراین اگر این شرکت بتواند تعداد بیشتری از مشترکان خود را به‌سمت استفاده از خدمات داده‌ای و اینترنت تشویق کند، شانس رشد بیشتری خواهد داشت.
شرکت ام‌تی‌ان آفریقای جنوبی که بخشی از سهام شرکت ام‌تی‌ان ایرانسل ایران را در اختیار دارد، تاکنون ۱۲ میلیارد رند (واحد پول آفریقای جنوبی) از سود سهام خود را از ایران خارج کرده و انتظار می‌رود تا قبل از پایان سال مالی ۲۰۱۷، ۵ میلیارد رند دیگر از ایران خارج کند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz