مسئولین طلبکار مردم نباشند/ رسانه رکن اداره کشور است

636196583624898748
وزیر ارتباطات گفت: وظیفه مسئولین این است که آنچه را در توان دارند برای خدمت به مردم انجام دهند و طلبکار مردم نباشند بلکه برای کارهای نکرده بیشتر خود را بدهکار ملت بدانند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از آنا، محمود واعظی وزیر ارتباطات دولت یازدهم در جلسه‌ای با خبرنگاران افزود: در ۴ سال گذشته ماموریت سنگینی را در این وزارتخانه برعهده داشتیم زیرا در موارد مختلفی مانند عقب‌افتادگی در بحث فضای مجازی، کسب و کارهای الکترونیکی، زیرساخت‌ها و … مشکلات جدی وجود داشت که تلاش کردیم آنها را حل کنیم.
وی تاکید کرد: ‌کارهای صورت گرفته در این وزارتخانه تنها کار یک نفر نیست بلکه مجموعه‌ای از افراد رسیدن به این اهداف را محقق کرده‌اند.
واعظی با تبریک روز خبرنگار ادامه داد: شغل خبرنگاری هم شغل سختی است و هم می‌تواند بسیار آسان باشد زیرا این تعهد است که سختی و آسانی این شغل را مشخص می‌کند.
به عقیده وی موضوع رسانه در اداره کشور رکن اساسی به شمار می‌رود و نمی‌توان کشور، وزارتخانه و هیچ سازمانی را بدون در نظر گرفتن افکار عمومی و مردم اداره کرد.
وزیر ارتباطات ادامه داد: همواره باید به دموکراسی و نظر مردم اعتقاد داشته باشیم در این بین رسانه می‌تواند به عنوان پلی بین مردم و مسئولین ایفای نقش کند.
وی با اشاره به معرفی یک وزیر جوان برای تصدی وزارت ارتباطات در دولت یازدهم ادامه داد: جوان‌گرایی می‌تواند نوآوری و خلاقیت بیشتری را به دنبال داشته باشد و دولت نیز حمایت کامل را خواهد داشت.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz