عضو هیات مدیره : نظم و انضباط مالی باید سرلوحه فعالیت حوزه پشتیبانی وذیحسابان باشد

حلال خور عضو هیات مدیره شرکت ملی پست تصریح کرد: نظم و انضباط مالی باید سرلوحه فعالیت هایمان باشد و با هدایت اعتبارات به سمت توسعه کسب و کار با تبدیل دارایی های غیر مولد به مولد در استان ها و واحد های اجرایی به موقع و مستند به دستگاه های ذیربط پاسخگو باشیم .
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حلال خور عضو هیات مدیره که در کارگاه آموزشی معاونین پشتیبانی وعاملین ذیحساب شرکت ملی پست سخن می گفت با بیان اینکه در جریان فراز و نشیب های شرکت ملی پست دستاورد های مناسبی در این دوران داشته ایم افزود: شرکت با تصویب اساسنامه از حالت سردرگمی درآمده و به سرانجام رسید .
وی بیان داشت: در قانون برنامه ششم فرصتهای خوبی رابرای همکاران ایجاد نمودیم . بحث دفاتر ict روستایی که در قانون برنامه ششم حوزه مالی و حقوقی برای واحد های اجرایی مطرح نمودیم مستلزم این است که واحد های اجرایی بتوانند آنرا بکار گیرند و اگر خوب بهره بگیرند می توانند ما را به پیروزی برساند .
عضو هیات مدیره گفت: بقا و ماندگاری شرکت ملی پست نیازمند تلاش هوشمندانه و تدبیر و اندیشه همکاران است .
حلال خوردر ادامه عنوان نمود: باید اثر گذار بودنمان را ثابت کنیم و با تحلیل درست بتوانیم هدایت گر و تصمیم ساز باشیم .
وی همچنین گفت : در کنار کار خود باید به بخش خصوصی اهمیت زیادی بدهیم و بکار گیری از بخش خصوصی و استفاده از دارایی ها و نیروی انسانی در حوزه کسب و کار فرصت گرانبهایی بوده و باید به نحو احسن از آنها بهره بگیریم وگرنه دچار خسران خواهیم شد .
عضو هیات مدیره با اشاره به اینکه ماهیت پست در دنیا تغییر کرده و ما بخشی از این جامعه بین المللی هستیم افزود: اگر ما تغییری در خودمان ایجاد نکنیم و دانش روز را یاد نگیریم و نگاه اقتصادی نداشته باشیم قطعا با شکست روبرو خواهیم شد .
حلال خور عنوان کرد: ارائه تحلیل درست خیلی موثر میباشد و اطلاعات و مستندات ارائه شده می تواند خیلی در تصمیم گیری موثر باشد و همچنین هدایت بخش اجرا نیز برای شبکه پستی مهم است.
عضو هیات مدیره ادامه داد:همکاران ما در حوزه مالی باید راهکارهای قانونی ارائه دهند راهکارهای شما همکاران قطعا میتوانند موثر و راهگشا باشد .
وی افزود :مستند کردن جز اصلی هر سند مالی میباشد از همکاران ما در حوزه مالی می خواهم خود را به علم روز مسلط نمایندچرا که اگر ما به دانش روز مسلط باشیم هیچ دستگاهی نمیتواند از ما ایراد بگیرد .
حلال خور با تاکید بر اینکه در انتصاب و بکار گیری پیمانکارها باید دقت بیشتری داشته باشیدافزود: از پیمانکاران خوش نام استفاده کنید تا در راستای چهار چوب قانون گام بردارند .
وی تاکید نمود: اعتبارات تخصیص داده شده باید در چارچوب قوانین و مقررات و در جهت توسعه کسب و کار استفاده شود.
عضو هیات مدیره یکی دیگر از وظایف همکاران مالی را ایجاد ثروت و حفظ دارایی دانست و گفت: ما باید برای نسل های بعد از خودمان نگاه نو داشته باشیم و نگاه ما چه حال چه آینده باید کسب و کاری باشد .
حلال خور در ادامه تاکید کرد: انتظار داریم با سعی و کوشش همه همکاران به نقطه ضریب تعادل برسیم و شرکت را حفظ نماییم و بتوانیم پرداختی بیشتری برای همکاران داشته باشیم .
وی در پایان گفت :همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا شرکت از پویایی لازم برخوردار باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz