رونمایی از پیامک زنده در نمایشگاه الکامپ

با شروع بیست و سومین نمایشگاه الکامپ ، سومین محصول آسانک با نام پیامک زنده نیز رونمایی شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایلنا، گروه آسانک یکی از سرویس‌های ارزش افزوده شرکت دانش بنیان پیام افزار پیک آسا است. این گروه به پشتوانه تجربه و توان فنی بالا، نیروی مجرب و متخصص در حوزه تولید سیستم­ها و نرم افزارهای مخابراتی و بهره گیری از زیر ساخت­های فنی، فصل نوینی را در ارائه سرویس­های ارزش افزوده آغاز نموده است.
در گام نخست از جانب مخابرات تهران، به عنوان مجری انحصاری فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی تلفن ثابت در نظر گرفته شده است.
به واسطه این سرویس، مشترکین تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌ تلفن ثابت خود همانند ٩٨٢١۶۴٠۶۴ و از طریق اینترنت، به ارسال و دریافت پیامک بپردازند
تبلیغات اپلیکیشنی (کلیکی) محصول دیگر گروه آسانک می باشد، این نوع تبلیغات در حال حاضر یکی از برترین ها در دنیای تبلیغات نوین می‌باشد، با شروع بیست و سومین نمایشگاه الکامپ ، سومین محصول آسانک با نام پیامک زنده نیز رونمایی شد. این نوع ارسال، به ارسال کننده پیام اجازه می دهد تا بر اساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول، پیامک ارسال نماید، به بیان دیگر سرویس ارسال پیامک زنده، یکی از هوشمندترین و کاربردی ترین هدفمندیهای موجود در حوزه سرویسهای ارسال پیامک انبوه است که نتیجه گیری سریع و موثر برای ارسال کننده پیام را از یک سو و رضایتمندی بیشتر از سوی دریافت کنندگان پیام را به دلیل دریافت پیامهای هدفمند و نه پیامهای غیرمرتبط تبلیغاتی به همراه دارد.
سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول، راه کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص، موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه، تشخیص داده و سرویسهای متنوعی را بر اساس آن ارائه دهد.برای اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات این گروه به آدرس www.asanak.com مراجعه کنید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz