انتشار ۱۲۶ سرویس عمومی مخابرات برای مردم

سرائیان گفت: ما در بخش تولید و توزیع ترافیک داخلی به سراغ تولید محتوای داخلی رفتیم و امروز ۱۲۶ سرویس از مخابرات به صورت عمومی برای مردم منتشر شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایلنا، سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات در مراسم افتتاح خدمات جدید شرکت مخابرات در راستای فاز سوم شبکه ملی اطلاعات گفت:‌ ما در سال ۹۵ ، ۸۲ پروژه ورودی داشتیم که یکی از مهمترین این پروژه‌های توسعه پهن باند و زیرساخت شبکه فیبرنوری بود که با همکاری همراه اول به جایگاه مناسبی رسیده است.
سرائیان ادامه داد: ما فرآیندی را طراحی کردیم که سال ۱۳۹۷ بتوانیم خدماتی با بالاترین کیفیت ارائه دهیم بخشی از تجهیزات وارد کشور شده و بخش دیگری به زودی وارد کشور خواهد شد. امروز سامانه بیلینگ AAA افتتاح شد و بخش‌های دیگری مانند پشتیبانی مشتریان و … به زودی هوشمند خواهند شد.
سرائیان افزود: ما در بخش تولید و توزیع ترافیک داخلی به سراغ تولید محتوای داخلی رفتیم و امروز ۱۲۶ سرویس از مخابرات به صورت عمومی برای مردم منتشر شده است. شرکت مخابرات برای ۵ سال آینده حدود ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است که از این رقم ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای امسال سرمایه‌گذاری شده است تا بخش سوئیچ آی پی مدرن‌سازی و هوشمند شوند.
سرائیان در پایان گفت: شرکت مخابرات از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تقاضا دارد تا به عنوان سهامدار به این شرکت کمک کنند. تسهیلات مالی را سرعت ببخشد و در قیمت‌گذاری از سوی سازمان تنظیم مقررات رادیویی به شرکت مخابرات کمک رساند.سال ۱۳۳۱ شرکت مخابرات ایران پایه‌ریزی شد و حالا این شرکت ۶۵ سال سن دارد. توسعه این شرکت می‌تواند تحولات اساسی و تولید اشتغال به دنبال داشته باشد همچنین پروژه‌های فاز سوم شبکه ملی اطلاعات که امروز رونمایی شد برای توسعه این شرکت خواهد بود.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz