نحوه واگذاری شرکت مخابرات نیازمند شفاف سازی است / مالکیت فیبرنوری باید از شرکت مخابرات به دولت بازگردد

اعضای فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی عملکرد شرکت ارتباطات زیرساخت در دولت یازدهم، نحوه واگذاری شرکت مخابرات ایران را مورد انتقاد قرار دادند و از ضرورت بازگرداندن داکت و فیبرنوری از مالکیت مخابرات به دولت گفتند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تماس نیوز، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه واگذاری سهام مخابرات ایران به صورت بلوکی، خواستار طرح مجدد تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری این شرکت مطابق با اصل ۴۴ قانونی اساسی شد.به گفته وی، اسناد واگذاری مخابرات ایران نیازمند شفاف سازی و آشکار شدن است.
رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به بندهایی از برنامه ششم توسعه خواستار، بازگرداندن داکت و فیبرنوری از مخابرات به دولت شد.
به گزارش تماس نیوز، اظهارات اخیر نمایندگان عضو فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی درحالیست که چندی پیش یکی از رسانه از برگشت آخرین چک خرید شرکت مخابرات در واگذاری آن خبر داد.ضمن اینکه تاکنون در انتقادها و صحبت های ارایه شده از سوی مقامات و کارشناسان در مورد شرکت مخابرات، بحثی در مورد برگشت مالکیت فیبرنوری نشده بود و تنها بازگشت مالکیت سیم مسی مطرح بود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz