تعویض مودم‌های وایمکس با TD-LTE مبین‌نت فقط با ۵۰ هزار تومان

default
ارتقاء مشترکین به اینترنت پرسرعت بی‌سیم TD-LTE برای دارندگان انواع مودم‌های وایمکس مبین‌نت با پرداخت تنها ۵۰,۰۰۰ تومان امکان‌پذیر شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از شبکه خبری ICTPRESS، کلیه‌ مشترکین وایمکس شرکت ارتباطات مبین‌نت که از انواع مودم‌های جیبی، رومیزی و بیرونی استفاده می‌کنند، به‌شرط سلامت مودم می‌توانند با طرح ارتقای ویژه‌ مشترکین وایمکس مبین‌نت با پرداخت هزینه‌ی ۵۰,۰۰۰ تومان مودم‌های وایمکس خود را با مودم اینترنت پرسرعت TD-LTE تعویض گنند.
در قالب این طرح، ضمن انتقال حجم باقی‌مانده از اینترنت وایمکس به TD-LTE، هریک از مشترکین ۱۰ گیگابایت حجم روزانه و ۱۰ گیگابایت حجم شبانه را به همراه نصب رایگان دریافت خواهند کرد.
همچنین دارندگان مودم‌های دوگانه‌ وایمکس+TD-LTE هم می‌توانند سیم‌کارت TD-LTE را به‌همراه طرح ۱۰ گیگابایت روزانه و ۱۰ گیگابایت شبانه به مبلغ ۵۰,۰۰۰ تومان دریافت کنند. به این مشترکین نیز ۱۰ گیگابایت حجم هدیه به‌همراه نصب رایگان ویژه‌ی ارتقای مشترکین اهدا خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط استثنایی مهاجرت به TD-LTE مبین‌نت می‌توانید به وب‌سایت این شرکت به نشانی www.mobinnet.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۱۵۷۵ تماس بگیرید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz