خدمات نیابتی پست گسترش می یابد

در راستای استفاده از ظرفیت های شبکه پستی، قراردهای جدید نیابتی در استان های خراسان شمالی، بوشهر و آذربایجان غربی منعقد شد .
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست در پی برنامه ریزی های صورت گرفته در پست استان خراسان شمالی در راستای جذب بازارهای جدید و بر اساس توافقات حاصله در ارائه خدمات پستی، این اداره کل موفق به انعقاد دو قرارداد کاری جدید شد .
قرارداد همکاری با سازمان تاکسیرانی بجنورد با موضوع تشکیل پرونده برای متقاضیان و ارسال پرونده به منظور صدور پروانه اشتغال به سازمان تاکسیرانی و تحویل پاکات حاوی پروانه اشتغال صادر شده به نشانی متقاضی و همچنین انعقاد قرارداد با اداره کلحفاظت محیط زیست در خصوص ارائه خدمات صدور پروانه شکار و صید و دفترچه شناسایی شکارچیان از قراردادهای نیابتی مذکور می باشد .
پست و سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر قرارداد همکاری منعقد نمودند
براساس این گزارش در راستای گسترش های دوجانبه در زمینه تحقق دولت الکترونیک و تسهیل و تسریع خدمت رسانی به شهروندان و حذف مراجعه حضوری به منظور ثبت نام متقاضیان دریافت پروانه فعالیت ناوگان حمل و نقل و تخصیص سهمیه سوخت بر اساس پیمایش یکماهه به این دسته از مالکین خودروها ، طی نشستی مشترک قرارداد همکاری های متقابل بین پارسیده سرپرست پست استان و توسلی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر امضا و مبادله شد .
پارسیده سرپرست پست استان بوشهر یادآور شد: مالکان ناوگان باری گازوئیل سوز ، با مراجعه به سایتwww.utcms.ir باید اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند .
وی اظهار داشت: این فرآیند از ابتدای تیر ماه سالجاری آغاز شده است و از این رو مالکانی که ثبت نام نکنند در ماه‌های آینده سهمیه پایه آنها کاهش می‌یابد .
پست و شرکت پخش فرآورده های نفتی آذربایجان غربی تفاهم نامه همکاری امضا کردند
این گزارش می افزاید: قرارداد توزیع کارت نفت سفید مشترکین روستایی بین فرخی مدیرکل پست آذربایجان غربی و صادقی مدیر منطقه میاندوآب شرکت پخش فراورده های نفتی امضا و مبادله شد.
در این مراسم مدیرکل پست استان به تشریح مفاد این قرارداد پرداخت و گفت: پس از بررسی های کارشناسی و احصای ارتقای سطح همکاری دو مجموعه، خوشبختانه این تفاهم نامه همکاری منعقد شد که بر اساس آن کالابرگ روستایی و شهری، از طریق دفاتر پستی دولتی و ICT روستایی توزیع خواهد شد.
فرخی ادامه داد: پست به عنوان یک شرکت دولتی خدمت رسان، وظیفه افزایش رفاه عمومی و در نتیجه رضایت شهروندان را بر عهده دارد که در راستای تحقق این هدف مهم بر اساس این قرارداد مقرر شد که در اجرای این تفاهم نامه،۲۷۰ هزار کالابرگ سوخت از مجاری پست و ICT روستایی توزیع گردد، که این امر به طور میانگین از ۲۷۰هزار سفر درون شهری و روستایی غیرضروری جلوگیری خواهد نمود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz