پیش نمایش نسخه جدید ویندوز ۱۰ عرضه شد

مایکروسافت پیش نمایشی از نسخه تازه ویندوز ۱۰ را عرضه کرده که دارای امکانات جدید است و نسخه ای به روزشده از مرورگر اینترنتی Edge هم به آن اضافه شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از ونچربیت، این نسخه که برای رایانه های شخصی عرضه شده، ششمین به روزرسانی ویندوز ۱۰ از زمان عرضه اولیه تا به حال محسوب می شود.از میان این به روزرسانی ها سه مورد اساسی بوده اند.
در نسخه به روز شده مرورگر اینترنتی Edge علامت زدن محتوای تمامی صفحات وب و فایل های پی دی اف موجود در آنها ممکن شده است. سازگار شدن رابط کاربری Share با تم های مرورگر Edge و برخی به روزرسانی های امنیتی از جمله این به روزرسانی هاست.
ویندوز شل یا پوسته ویندوز هم به روز شده تا تصاویر و ویدئوهای باکیفیت بالا با دقت بیشتری نمایش داده شوند. دکمه های مربوط به اطلاع رسانی یا Notification هم به روزشده اند تا هم دسترسی به آنها ساده تر شود و هم باز کردن هر گروه از Notification ها در Action Center ساده تر شود.
پنل شکلک ها یا emoji panel هم به روزشده و با نوشتن عنوان هر شکلک با صفحه کلید می توان تصویر معادل آن شکلک را مشاهده کرد. به عبارت دیگر برای هر یک از شکلک ها یک عنوان یونیکد در نظر گرفته شده است. افزایش دقت صفحه کلید تایپ با ویندوز ۱۰ را هم ساده تر از گذشته کرده است.
بخش کنترل عملکرد پردازنده گرافیکی در Task Manager هم به روز شده تا جزییات بیشتری در مورد میزان مصرف حافظه پردازنده مذکور و شیوه مصرف آن نمایش داده شود. زمان عرضه نسخه نهایی این به روزرسانی ها اعلام نشده است.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz