تعرفه‌های جدید سیم‌کارتهای دائمی اپراتور دوم اعلام شد

تعرفه مکالمه سیم‌کارت دائمی ایرانسل به ۳۳۳ ریال کاهش یافت.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، در مراسم اعلام تعرفه جدید سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل (آی‌سیم) و تعرفه‌های جدید اینترنت نسل ۴.۵ ثابت که امروز برگزار شد، تعرفه مکالمه داخل و خارج سیم کارت‌های دائمی برای مشترکان جدید و قبلی ایرانسل کاهش یافت.
تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی پیش از این ۴۹۹ ریال به ازای هر دقیقه بود که در حال حاضر این تعرفه به هر مقصد ۳۳۳ ریال به ازای هر دقیقه رسیده است و محاسبه آن بر اساس ثانیه خواهد بود.
همچنین قیمت جدید سیم‌کارت‌های دائمی از ۱۲۰ به ۶۰ هزار تومان رسید و مشترکانی که سیمکارت‌های دائمی ایرانسل را دریافت و یا به این اپراتور ترابرد کنند، میتوانند از یک ماه مکالمه داخل شبکه رایگان و ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه ۳۰ روزه بهره‌مند شوند.
تعرفه آزاد اینترنت نیز برای مشترکان دائمی از ۰.۴ به ۰.۲ ریال به ازای هر کیلوبایت و برای مشترکان اعتباری از ۰.۶ به ۰.۳ ریال کاهش یافت. بسته‌های اینترنتی این اپراتور بدون تغییر باقی مانده است اما کاهش ۵۰ درصدی تعرفه اینترنت داخلی در این بسته‌ها اعمال می‌شود.
در این مراسم همچنین آمار ترابردپذیری ایرانسل تا تاریخ نهم تیر ماه اعلام شد. بنا بر این آمار، تعداد درخواست خروج از ایرانسل به سایر اپراتورها، ۸۰ هزار و ۹۴ و تعداد درخواست ورود به ایرانسل، ۱۱۱ هزار و ۳۲۵ مورد اعلام شد.
همچنین تعداد درخواست‌های موفق خروج از ایرانسل به سایر اپراتورها، ۶۸ هزار و ۶۴۶ و درخواست‌های موفق ورود به ایرانسل، ۴۸ هزار و ۴۲۵ مورد اعلام شد.
در این مراسم همچنین از مودم جدید ترکیبی اینترنت ثابت و همراه ایرانسل رونمایی شد. این مودم قابلیت تجمیع فرکانس و پشتیبانی از سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه، استفاده همزمان ۳۲ کاربر، پشتیبانی همزمان از تکنولوژی های LTE و TD-LTE را دارد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz