سیاست دولت دوازدهم توجه به مناطق کمتر توسعه یافته است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر توجه دولت به مناطق محروم اظهار کرد: دولت دوازدهم توجه به مناطق مرزی، روستایی و مناطق کمتر توسعه یافته را همچون دولت یازدهم در دستور کار خود قرار داده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر محمود واعظی در مراسم نماز سعید فطر در عیدگاه روستای دهنه شهرستان کلاله استان گلستان تصریح کرد: در سه سال گذشته ۱۵ میلیارد تومان در زیر ساخت های فیبر نوری و نسل سوم تلفن همراه در شهرستان کلاله و خصوصا روستاهای این شهرستان هزینه شده است.
وی افزود : اتصال فیبرنوری کلاله به مراوه تپه در دستور کار قرار دارد و تا پایان سال جاری ۵ میلیارد تومان دیگر نیز در این شهرستان هزینه می شود و بدین ترتیب اینترنت را به تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان می رسانیم.
وی یاداور شد : دولت بخش اعظم بودجه خود را به جای صرف در تهران با توجه به محدودیت ها و کاهش قیمت نفت طی دولت یازدهم به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اختصاص داده است.
وزیر ارتباطات و فن اوری اطاعات تاکید کرد: دولت دوازدهم توجه به مناطق مرزی، روستایی و مناطق کمتر توسعه یافته را همچون دولت یازدهم در دستور کار خود قرار داده است.
وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید خدمت به تک تک مردم فارغ از قوم، مذهب و نژاد را بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته وظیفه خود می داند و در این مسیر لحظه ای توقف نخواهد کرد.
دکتر واعظی خاطر نشان کرد: بنده حامل پیام تقدیر دکتر روحانی جهت حضور بی نظیر مردم در انتخابات و لبیک به ندای مقام معظم رهبری خطاب به مردم شریف ترکمن هستم .
وزیر ارتباطات و فن اوری اطلاعات درباره وحدت موجود بین مردم در استان گلستان، گفت: استان گلستان الگوی وحدت شیعه و سنی است و بزرگان این استان نشان داده اند که با رفتار عاقلانه در راستای نگاه وحدت، همدلی و انسجام که خواست امام راحل و مقام معظم رهبری باید گام برداشت.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz