بروزرسانی فناوری‌های پزشکی از طریق ارتباط پارک فناوری سلامت با پارک‌های دنیا

مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم در بازدید از پارک علم و فناوری سلامت گفت: پارک علم و فناوری سلامت می‌تواند فناوری‌های پزشکی کشور را از طریق ارتباط با پارک‌های علم و فناوری دنیا به‌روزرسانی کند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، دکتر خسرو پیری در نشستی که با حضور دکتر میراسماعیل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر عسگری رئیس پارک علم و فناوری سلامت برگزار شد، با اشاره به اجلاس آتی شرکت‌های فناور کشورهای ایران و ایتالیا، اظهار کرد: حوزه سلامت می‌تواند شرکت‌های فناوری پزشکی ایتالیا را برای حضور در این اجلاس به دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم معرفی کند.
دکتر پیری با اشاره به قوانین و مقررات حاکم بر پارک‌های علم و فناوری گفت: پارک‌های علم و فناوری از قوانین خاصی پیروی می‌کنند، به گونه‌ای که هیچ‌گونه مالیات و عوارض ورود و خروج پرداخت نمی‌کنند که پارک علم و فناوری سلامت نیز از این قائده مستثنا نخواهد بود.
بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در پایان این نشست مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از شرکت‌های فناور مستقر در دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید کرد و قوانین تبدیل شرکت‌های فناور به شرکت‌های دانش‌بنیان را تبیین کرد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz