کسب و کارهای دیجیتال به حوزه محصولات کشاورزی وارد می‌شوند

چالش طراحی و راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتالی در حوزه توزیع و فروش میوه و محصولات کشاورزی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، کارآفرینان و مبتکران، شرکت‌‏های دانش‌‏بنیان، دانشجویان و اعضای هیات علمی و دیگر افراد علاقه‌مند از داخل و خارج کشور می‌توانند در قالب انفرادی یا گروهی در این چالش شرکت کنند.
چالش پیش‌رو در سه مرحله برگزار می‌شود که فرآیند ثبت‌نام مرحله اول آن از ابتدای خرداد ماه آغاز شده است.
اول تیرماه آخرین مهلت ارسال طرح‏ کسب‌وکار به دبیرخانه این چالش از طریق وب‌سایت www.ichallenge.ir است و طرح‌های کسب‌وکار ارسالی باید در قالب معین قرار گرفته در سایت تهیه و ارسال شوند.
کرمی، دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری ضمن تائید مطالب فوق گفت: شرکت‌کنندگانی که در این مرحله برگزیده شوند از حمایت‌ها و تسهیلاتی نظیر حضور در دوره‌های توانمندسازی برای آشنایی بیشتر با اصول و فنون کارآفرینی و راه‌اندازی کسب‌وکار بهره‌مند خواهند شد. در مرحله بعد صاحبان طرح‌های برگزیده باید پایلوتی از کسب و کار خود را (نظیر وب‌سایت، اپلیکیشن و یا سایر سرویس‌های دیجیتالی مشابه) ایجاد کنند.
وی افزود: در پایان ۳ فرد یا گروه برتر چالش، علاوه بر دریافت جوایز نقدی، از حمایت‌های ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برای راه‌اندازی کسب‌وکار خود طی یک فرایند شتاب‌دهی ۶ ماهه بهره‌مند خواهند شد.
بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این چالش و نحوه شرکت درآن به نشانی اینترنتی www.ichallenge.ir مراجعه کنند.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz