لزوم تسهیل شرایط تجارت / استفاده از مزیت‌های تجارت الکترونیکی

636333065469760542
مدیر کل بازرگانی و بازاریابی داخلی راه‌آهن بر توسعه راه‌آهن در بخش سیستم‌ها برای بهبود توسعه کسب و کار تاکید کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از آنا، از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مرتضی علی‌احمدی با بیان اینکه نگاه تجارت و کسب و کار حمل و نقل ریلی را در راه‌آهن و در تمامی سطوح سازمانی باید تغییر داد، گفت: آینده حمل و نقل ریلی در گرو تغییر روش‌های سنتی و بهبود کسب و کار ریلی از طریق بکارگیری ایجاد فضای دسترسی آسان به اطلاعات، برقراری شرایط رقابتی و رضایت مشتریان است.
وی افزود: ما بایستی بتوانیم ابزارهای کسب و کار ریلی را از طریق مکانیزاسیون سیستم‌ها و ایجاد ارتباطات دیجیتالی و الکترونیکی به‌صورت شبکه‌ای و یکپارچه برقرار کنیم.
علی‌احمدی عنوان کرد: لازم است فقط شرایط تسهیل در تجارت را آسان و استراتژی و ابزارهای بهبود کسب و کار را در دستور کارها و برنامه‌های خود قرار دهیم.
مدیرکل بازرگانی و بازاریابی داخلی راه‌آهن اظهار کرد: در سال‌های آینده، نرم‌افزارها و اطلاعات بر همه صنایع غلبه خواهد کرد بنابراین لازم است استراتژی و سیاست‌های راه آهن بر اساس تقاضای بازرگانی تنظیم و عملیاتی شود.
وی خاطر نشان کرد: توسعه راه‌آهن فقط منوط بر بخش سرمایه‌گذاری در زیر ساخت و ترابری نیست و لازم است در توسعه سیستمها با هدف بهبود توسعه کسب و کار با برنامه کوتاه‌مدت عمل کنیم.
وی بر معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل به عنوان عضو متفکر و موثر در این خصوص اشاره کرد و افزود: این معاونت می‌تواند با تعیین استراتژی و شناخت نیازهای بخش کسب و کار راه‌آهن با طراحی مفهومی مدل‌ها و ابزارهایی که در حال حاضر در تجارت متداول است به سمت سیستم جامع برنامه‌ریزی سازمان اقدام کند.
علی‌احمدی یادآور شد؛ استفاده حداکثری از فرصت‌های ایجاد شده همچون قوانین و مقررات برنامه ششم توسعه، ارتقاء سطح کیفیت خدمات بخش خصوصی و کاهش تاثیرپذیری بازار حمل و نقل از تصمیمات حاکمیتی از جمله مزیت‌های تجارت الکترونیکی است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz