فروش سیم‌کارت‌های آپتل آغاز شد

رقابت اپراتورهای تلفن همراه، باعرضه عمومی سیم‌کارت‌های اپراتور آپتل با پیش‌شماره ۰۹۹۹۱، وارد فاز جدیدی شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از راه پرداخت، به گزارش روابط عمومی آپتل، این شرکت با ارائه سیم‌کارت‌های دائمی خود به بازار در روز ۲۰ خرداد هم‌زمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع)، توانست اولین اپراتور جدیدی باشد که سیم‌کارت‌های خود را به بازار ارائه می‌کند.
پیش‌ازاین و در روزهای پایانی سال گذشته نیز در طرحی آزمایشی، برای اولین بار سیم‌کارت‌های آپتل در اختیار تعداد محدودی از کاربران ویژه آسان پرداخت قرار گرفته بود.
حالا با حضور رسمی آپتل در بازار، مسعود وکیلی‌نیا، مدیرعامل آپتل با تشریح نحوه فروش سیم‌کارت‌های شرکت آپتل می‌گوید: «سیم‌کارت‌های آپتل همگی دائمی بوده و از طریق اپلیکیشن آپ قابل خریداری هستند. همچنین سیم‌کارت‌های رند آپتل به‌صورت مزایده و در سایت aptel.ir به فروش می‌رسند.»
هر فرد پس از خرید سیم‌کارت یک کد دعوت دریافت می‌کند که می‌تواند با آن، دوستان خود را به خرید سیم‌کارت آپتل تشویق کند. فرد دعوت‌شده در صورت استفاده از این کد، مشمول تخفیف خرید شده و امتیاز قابل‌توجهی نیز به‌حساب کیف پول دعوت‌کننده در اپلیکیشن آپ واریز می‌شود.
پوشش سراسری، اینترنت ۴G و ۴.۵G و خدمات پرداخت همراه از ویژگی‌های سیم‌کارت آپتل است.
وکیلی‌نیا مدیرعامل آپتل با اشاره به این ویژگی‌ها درباره رویکرد مشتری مدارانه این اپراتور گفت: «آپتل با رویکردی مشتری مدارانه شکل گرفته است و به همین جهت، از ارسال پیامک‌های انبوه تبلیغاتی به مشتریان خود اجتناب خواهد کرد. همچنین، این رویکرد در شکل‌دهی باشگاه مشتریان ویژه مشترکان آپتل نیز، که جزئیات آن به‌زودی بیان می‌شود، قابل‌مشاهده خواهد بود.»
او در پایان درباره طرح‌های تشویقی آپتل نیز گفت: «طرح‌های تشویقی آپتل به‌صورت بسته‌ها و طرح‌های ماهیانه و جشنواره‌ها طراحی ‌شده است که به‌زودی از طریق روابط عمومی و وب‌سایت آپتل اطلاع‌رسانی می‌شود. همچنین شماره پشتیبانی آپتل، ۰۹۹۹۱۱۰۰۰۰۰، آماده پاسخگویی به پرسش‌های مشترکان و علاقه‌مندان آپتل است.»
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz