حمایت از کارآفرینان فضای مجازی بازار مسکن

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی با تاکید بر این‌که از کارآفرینان فضای مجازی دفاع می‌کنیم، گفت:‌ فعالیت های شرکت های دانش بنیان در حوزه تولید محتوای مسکن در فضای مجازی قابل تقدیر است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، امیر خوراکیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه “تهران،‌ شهر فردا” با بیان اینکه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در حوزه تولید محتوای مسکن در فضای مجازی قابل تقدیر است، اظهار کرد: این مرکز می تواند حمایت های لازم را از این مجموعه از جوانان نخبه ایرانی برای ارتقای بیشتر محتوا و خدمات به شهروندان، انجام دهد.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه با طراحی مناسب توانسته، محیطی مناسب برای فعالان حوزه فضای مجازی قرار دهد و فرصت لازم را برای ارتباط با مخاطب فراهم سازد.
وی ادامه داد: اقدام مدیریت برج میلاد در حمایت از شرکت های دانش بنیان قابل توجه و تقدیرآمیز است و باید این روند را در همه سطح کشور برای رشد این حوزه ادامه دهیم.
وی تاکید کرد: در بسیاری از جلسات از فعالیت این شرکت‌ها که توانسته‌اند کارآفرینی و رشد را در جامعه گسترش دهند، دفاع کرده‌ایم و نادیده گرفتن فعالان این حوزه اقدامی اشتباه خواهد بود.
نمایشگاه تهران، شهر فردا به همت برج میلاد تهران و همکاری معاونت محتوای مرکز ملی فضای مجازی تا پایان ماه مبارک رمضان در طبقه اول تجاری برپاست.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz