انتقاد رییس شورای شهرستان ملارد از آنتن دهی نامناسب همراه اول

ملارد- رییس شورای شهرستان ملارد آنتن دهی نامناسب همراه اول را عامل بسیاری از مشکلات در این منطقه دانست.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، غلامحسین خدایار، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن انتقاد از آنتن دهی نامناسب و قطع های مکرر ارتباطت همراه اول در این شهرستان اظهار داشت: این آنتن دهی نامناسب مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده و کسی هم پاسخگو نیست.
رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد افزود: همزمان با اجرای طرح « یو. سیم» همراه اول در منطقه صفادشت ، بسیاری از مشترکان تلفن همراه اول با اختلال آنتن دهی روبرو شده اند و با وجود اینکه چندین بار کارشناسان همراه اول برای برطرف کردن مشکل به منطقه آمده اند اما همچنان این مشکل پا برجا است.
وی با اشاره به اینکه اختلال تلفن های همراه در منطقه صفادشت بیش از ۵ ماه شهروندان منطقه را آزار می دهد ، خاطر نشان کرد: در گذشته و پیش از تشکیل استان البرز ، مدیریت ارتباطات همراه اول غرب استان تهران در شهرستان کرج مستقر بود و با وجود اینکه چندین سال از تشکیل استان البرز می گذرد اما همچنان مدیریت ارتباطات همراه اول استان البرز و غرب استان تهران در کرج مستقر است واین موضوع زیبنده مردم غرب استان تهران نیست.
خدایار اضافه کرد: با وجود پیگیری های متعدد و نامه نگاری های فراوان مشکل آنتن دهی نامناسب این منطقه برطرف نشده است و شهروندان این منطقه به شدت از این موضوع ناراحت هستند و به دفعات مکرر خواستار رسیدگی جدی به این موضوع شده اند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد گفت: این منطقه علاوه بر اینکه از مشکل آنتن دهی نامناسب رنج می برد ، با افت شدید سرعت اینترنت شبکه های تلفن همراه اول و ایرانسل روبرو است که باید مسئولان چاره ای اساسی در این زمینه بیاندیشند.
 
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz