با این کیت واقعیت افزوده راحت خرید کنید

اپل در جریان رونمایی از نسخه یازدهم سیستم عامل iOS از کیت واقعیت افزوده اختصاصی خود به نام AR Kit رونمایی کرد که افزودن اشیای تخیلی به دنیای واقعی را تسهیل می کند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از اپل نیوز، AR Kit به دوربین گوشی آیفون امکان می دهد تا محیط اطراف خود را به دقت بشناسد و به طور آنی و در زمانی که از طریق دوربین به محیط اطراف نگاه می کنید اشیای مختلف تولید شده توسط رایانه به دنیای پیرامون شما اضافه خواهد شد.
AR Kit اپل از قابلیت چندلمسی بر روی دوربین نیز پشتیبانی می کند و قرار است شرکت های ثالث همکار با اپل نیز محصولات و خدماتی را بر همین مبنا تولید و عرضه کنند.
به عنوان مثال Ikea تولید کننده مبلمان خانگی به خریداران تولیدات خود امکان می دهد تا مبل ها و میزهای منتخب خود را قبل از خرید از این طریق به محیط منزل بیافزایند تا مشخص شود قرار دادن آنها در خانه چه شرایط جدیدی را به وجود می آورد. از این طریق می توان فهمید مبلمان تازه از نظر ابعاد، شکل و رنگ تناسبی با وضعیت منزل دارد یا خیر.
از این کیت می توان برای اجرای انواع بازی های هیجان انگیز واقعیت افزوده هم استفاده کرد و در پیش نمایش ارائه شده توسط اپل کشتی های فضایی از همین طریق به محیط اطراف افزوده شدند. دسترسی عمومی به این خدمات از پاییز امسال ممکن خواهد بود.
 
 
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz