امکان خرید آنلاین تمبر در کشور مهیا شد / رونمایی از سامانه اشتراک تمبر

مدیرمسوول نشریه دنیای تمبر از بهره برداری از سامانه مشترکین تمبر خبر داد و در مورد تفاهمنامه شرکت ملی پست و وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای این تفاهمنامه می تواند افزایش سطح مشترکین تمبر باشد.به گزارش فاوانیوز به نقل از تماس نیوز، چند روز پیش تفاهمنامه ای میان شرکت ملی پست و وزارت آموزش و پرورش منعقد شد تا برای ترویج فرهنگ مجموعه داری تمبر اقدام شود. ضمن اینکه در این مراسم از سامانه مشترکین تمبر رونمایی شد.محمدرضا عرب مدیر مسوول و صاحب امتیاز ماهنامه تخصصی و بین المللی دنیای تمبر در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه شرکت ملی پست و وزارت آموزش و پرورش گفت: تمبر رسانه ای است که با وجود موضوعات متنوع، سرگرمی ارزشمندی نیز به شمار می رود. ضمن اینکه به دلیل بهادار بودن این کاغذ از ارزش مادی نیز برخوردار است و می توان روی سود اقتصادی آن حساب ویژه ای باز کرد.
وی با اشاره به اینکه این تفاهمنامه گام بلندی است که می تواند در شناخت کودکان و نوجوانان از تمبر موثر باشد، افزود: یکی از بزرگترین دستاوردهای این تفاهمنامه افزایش سطح مشترکین تمبر است و امیدوارم پس از این دانش آموزان و کودکان ما به عنوان کمیسر تمبر ایران به مشترکین دائمی تمبر پیوسته و این فرهنگ از کودکی در بین آنان شکل بگیرد.
عرب در زمینه سامانه مشترکین تمبر که به همت ماهنامه دنیای تمبر راه اندازی شد، اظهار کرد: با توجه به کاستی موجود در زمینه اطلاعات جامع مشترکین تمبر و به منظور ساماندهی به این بخش، سامانه مذکور راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت که علاقمندان و مشترکین دائمی می توانند با مراجعه به آن از اطلاعات جامع و به روز تمبر و انتشار جدیدترین تمبرهای چاپ شده آگاهی پیدا کنند.
این مقام مسوول خاطر نشان کرد: سالانه بیش از ۵ هزار عنوان تمبر در دنیا منتشر می‌شود و جمع‌آوری تمبر علاوه بر جنبه سرگرمی برای اقشار مختلف، جنبه سرمایه‌گذاری و سودآوری مالی نیز برای علاقه‌مندان دارد و ما سعی کرده‌ایم تا کاربران این سامانه را گام‌به‌گام در این راه یاری کنیم.
بنابه این گزارش، در سامانه رونمایی شده که شامل منوها، ابزار مختلف و قسمت‌های اخبار،مطالب آموزشی و پژوهشی، پیشخوان مشترکان تمبر، فروشگاه تمبر، اشتراک تمبر و درخواست تمبر شخصی است، کاربران به سهولت می‌توانند مراحل بررسی، انتخاب و خرید آنلاین تمبرهای روز را انجام دهند.
با امکانات ویژه این سامانه، مشترکین تمبر علاوه بر تضمین اصالت محصولات فیلاتلی و سرعت در ارسال بسته‌ها، از پشتیبانی آنلاین ٢۴ ساعته در تمامی روزهای هفته برخوردار خواهند بود.در ضمن کلیه کاربران سامانه قادر خواهند بود تا در هرلحظه از تاریخ انتشار و عناوین تمبرهای جدید اطلاع پیداکرده و نسبت به سفارش تمبرهای دلخواه با انتخاب بسته‌های پیشنهاد مختلف و همچنین تمبر اختصاصی اقدام نمایند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz