آغاز ثبت‌نام کارگاه منطقه ای ITU با موضوع “اینترنت اشیاء” در ایران

دانشکده‌ی علمی کاربردی پست و مخابرات از ثبت نام علاقه مندان به حضور در کارگاه منطقه ای اینترنت اشیاء (IOT) که با مشارکت اتحادیه جهانی مخابرات برگزار می شود، خبر داد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، به نقل از سایت وزارت ارتباطات، کارگاه منطقه ای اینترنت اشیاء در تیرماه سال جاری، در دانشکده پست و مخابرات برگزار می شود که به این منظور، ثبت نام این کارگاه برای علاقه مندان،‌ آغاز شده است.
بر اساس این گزارش، مذاکرات مربوط به برگزاری این کارگاه از سال پیش آغاز شده بود و با رایزنی های صورت گرفته مورد تایید و تصویب کمیته تلفیق برنامه های ITU در آسیا و اقیانوسیه قرار گرفت و علی‌رغم رقابت فشرده در این زمینه، برگزاری این کارگاه آموزشی، ویژه کارشناسان و مدیران حوزه‌ی ICT آسیا و اقیانوسیه، به ایران واگذار شد.
این کارگاه با حضور اساتیدی از ITU و رییس گروه مطالعاتی اینترنت اشیاء، شهرهای هوشمند ITU و مدرسین داخلی برگزار می شود.
همچنین کمیته راهبردی به منظور استفاده بهینه از این کارگاه و لحاظ کردن دیدگاه های بخش صنعت، رگولاتوری و دانشگاه ها تشکیل و با در نظر گرفتن نقطه نظرات بخش های مختلف، به اصلاح و تغییر عناوین پیشنهاد شده از سوی ITU اقدام کرد.
دانشکده پست و مخابرات، با توجه به تجربه ۱۲ ساله در برگزاری کارگاه های منطقه ای، رویکرد خود را در برگزاری دوره ها و کارگاه های مشترک با اتحادیه جهانی مخابرات، بر مبنای کیفیت، قرار داده است.
بر اساس اعلام دانشکده پست و مخابرات، برای گروه های هدف و علاقه مندان، سهمیه در نظر گرفته شده و به اطلاع ذی نفعان رسیده است.
این کارگاه با همکاری ITU و با حضور مدرسین و شرکت کنندگان داخلی و خارجی، از ۱۷ تیرماه، به مدت چهار روز، در هتل اسپیناس تهران برگزار می شود.
با توجه به آغاز ثبت نام این کارگاه، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه اینترنتی دانشکده پست و مخابرات، به نشانی “http://www.ictfaculty.ir” مراجعه کنند.
 
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz