ضرورت اهتمام بیشتر در انجام پروژه‌ها / ایجاد تعهد برای افزایش فرصت های اشتغال

وزیر ارتباطات در جلسه شورای معاونان بر ضرورت اهتمام بیشتر در انجام پروژه‌ها و ایجاد تعهد برای افزایش فرصت های اشتغال تاکید کرد و افزود: مساله اشتغال ، توسعه، خدمت رسانی به مردم ، بومی سازی ، پژوهش حایز اهمیت است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و ا طلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی در جلسه شورای معاونان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اظهارکرد: نباید انتخابات کوچکترین تاثیری در رویه حرکت ما بگذاردو لازم است پروژه‌ها را پیگیری کنیم و تا مرداد پرونده بعضی از پروژه‌ها بسته شود .
واعظی با بیان اینکه مساله اشتغال در حوزه ICT بسیار حایز اهمیت است، ادامه داد: اگر امسال در زمینه اشتغال خوب کار کنیم، به دستور مقام معظم رهبری پاسخ عملی داده‌ایم که این موضوع اعتقاد همگانی است.
این مقام مسوول یادآور شد: این فکر باید طوری در وزارت نهادینه شود که وقتی افراد جدیدی وارد شوند دنباله رو و ادامه دهنده آن باشند؛ پس مساله اشتغال ، توسعه، خدمت رسانی به مردم ، بومی سازی ، پژوهش حایز اهمیت است لذا باید این پروژه‌ها با جدیت پیگیری ‌شوند.
وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی در معاونت های وزارت ارتباطات برای آینده و تعیین تکلیف برای پروژه هایی که باید انجام شوند؛ افزود: آنچه برنامه ششم تکلیف کرده و آنچه که از بخشها جمع آوری شده مورد قبول است و می‌خواهیم این برنامه‌ها را عملیاتی کنیم.
واعظی با تاکید بر اینکه امروز دیگر کسی نیست که بر اهمیت فضای مجازی در افزایش آگاهی مردم واقف نباشد؛ افزود: لازم است سرعت توسعه زیرساخت های ارتباطی به هیچ وجه کم نشود و با همان جدیت و تلاش گذشته، در توسعه خدمات و ارائه سرویس‌های بهتر و با کیفیت تر به مردم تلاش شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz