تبریک وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به دکتر روحانی رییس جمهور منتخب مردم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی به دکتر روحانی رییس جمهور منتخب مردم، دوره جدید خدمت و فعالیت به عنوان رییس جمهور دولت دوازدهم را تبریک گفت.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، متن این پیام به این شرح است:
حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
باسلام و احترام
طلوع پرفروغ امید بار دیگر رشد فزاینده سیاسی و مردم سالاری دینی را بر پهنه میهن اسلامی ایران نمایان ساخت و حماسه حضور در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را رقم زد.
بی تردید این ظرفیت عظیم، نوید بخش امید در صحنه ملی و بین‌المللی و راهی نوین برای صلح و امنیت در منطقه و جهان خواهد بود.
حماسه بزرگ انتخابات بیست و نهم اردیبهشت بار دیگر پیوند مردم این سرزمین با نظام جمهوری اسلامی ایران را پدیدار ساخت و پنداشته‌های ضعیف طمع ورزان را نقش بر آب کرد.
انتخاب شایسته حضرت‌عالی که در این وفاق ملی بار دیگر روح امید را در دل ایرانیان جاری ساخت و کالبد جامعه را جانی دوباره بخشید . از این رو بر خود فرض می‌دانم که مراتب تبریک صمیمانه خویش را به حضرت‌عالی و مردم فهیم و پرشور میهن اسلامی ایران تقدیم نمایم.
امیدوارم که این دولت با توان روزافزون ، کارایی چشمگیر ، شجاعت بی‌نظیر و به‌کارگیری خرد جمعی و بهره‌گیری از فرهیختگان موجبات وحدت و انسجام بیش از پیش درجهت توسعه اقتصاد مقاومتی را برای شکوفائی میهن عزیزمان فراهم سازد.
از خداود سبحان توفیق روزافزونتان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم.
محمود واعظی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz