عذرخواهی مدیر توییتر به علت کمک به موفقیت ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری

ایوان ویلیامز یکی از مؤسسان و مدیر ارشد اجرایی سابق توییتر گفت: اگر این شبکه اجتماعی به دونالد ترامپ کمک کرده تا عنوان ریاست جمهوری ایالات متحده را کسب کند، از این بابت متاسف است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، به نقل از اسپوتنیک نیوز، وی در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز این اظهارات را بر زبان جاری کرده است.
دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا طی مصاحبه‌ای با شبکه فاکس نیوز در مارس گذشته از نقش موثر توییتر در کسب عنوان ریاست جمهوری توسط خود خبر داده بود. ترامپ از کاربران فعال توییتر است و به طور مرتب مطالب جنجال برانگیزی را در این شبکه اجتماعی منتشر می کند.
ویلیامز در بخشی از مصاحبه خود در این مورد گفته است: اینکه توییتر در این زمینه نقش داشته، چیز بسیار بدی است. اگر این درست باشد که او در صورت عدم وجود توییتر رییس جمهور نمی شد، من متاسفم.
وی در ادامه این مصاحبه اینترنت را پدیده ای آسیب دیده و دچار شکستگی توصیف کرد و افزود این واقعیت روز به روز بیشتر برای مردم هویدا می شود. ویلیامز در این مورد تصریح کرد: من فکر می کردن همه می توانند از طریق اینترنت آزادانه صحبت کرده و به تبادل عقاید و اطلاعات خود بپردازند و لذا جهان به طور خودکار به جای بهتری مبدل می شود. اما ایده من در این زمینه غلط بود.
توییتر در ماه مارس سال ۲۰۰۶ تاسیس و در ماه جولای راه اندازی شد. ویلیامز در سال ۲۰۰۸ مدیرعامل این شرکت شد و در سال ۲۰۱۰ جای خود را به دیک کاستولو داد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz