نرم افزاری برای مقایسه محصولات ایرانی و خرید آنلاین طراحی شد

محققان دانشگاه آزاد قزوین موفق به طراحی نرم افزاری شدند که می توان با استفاده از آن به صورت آنلاین محصولات را به راحتی مقایسه و برترین آن را برای خرید انتخاب کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، محمد اکبری، سرپرست تیم طراحی این نرم افزار و از محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حدود یک سال است که این نرم افزار برای خرید راحت و انتخاب بهترین محصول راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه این اولین سایتی است که در دنیا امکان مقایسه محصولات را برای مشتریان فراهم می کند، گفت: در این نرم افزار، تک تک اطلاعات از ارزش غذایی تا قیمت و هر موردی که مربوط به محصولات غذایی است، قابل رویت برای مشتریان خواهد بود.
به گفته اکبری، همچنین این نرم افزار قابلیت امتیاز دهی محصولات را برای مشتری فراهم می کند؛ به عنوان مثال یک مشتری از یک محصول استفاده کرده و می تواند در خصوص کیفیت آن نظر بدهد تا مشتریان دیگر از نظرات استفاده کنندگان قبلی بهره ببرند.
وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار محصول غذایی ایرانی در این سایت وارد شده است و به زودی مردم می توانند از آن برای خرید آنلاین استفاده کنند.
اکبری در خصوص مزایای این نرم افزار گفت: قابلیت رتبه بندی و مقایسه کردن، ارتباط با تولید کنندگان محصولات غذایی، مشاهده و مشارکت در نظردهی به محصولات و تماس با مشاوران و متخصصان تغذیه از مزایای این نرم افزار به شمار می روند.
وی با بیان اینکه استفاده از این نرم افزار امکان خرید آنلاین را برای مشتریان ایجاد می کند، گفت: افزایش محبوبیت برند با پاسخگویی به مشتریان و شفاف سازی، افزایش آگاهی مشتریان با انتشار اطلاعات تکمیلی محصول، دسترسی به اطلاعات بازار سنجی از دیگر مزایای این نرم افزار محسوب می شوند.
به گفته وی، تا کنون با بسیاری از تولید کنندگان و فروشگاهها برای ارائه خدمات به مردم در ارتباط هستیم.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz