ارتباطات در منطقه زلزله زده خراسان شمالی برقرار است

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ثبات سرویس های ارتباطی در منطقه زلزله زده خراسان شمالی خبر داد.به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، محمدرضا فرنقی زاد رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره وضعیت ارتباطی در مناطق زلزله زده خراسان شمالی گفت: هم اکنون ۳ سایت کوه نور (بانی در، گودالی سلاخ، یلقان) در این استان فاقد مشکل گزارش شده است.
وی با اشاره به اینکه تلفن همراه در ابتدای زلزله، کمی دچار اختلال شد که دلیل آن ازدحام تماس بوده است، افزود: پس از رفع آن، مشکل خاصی مشاهده نشده است.
فرنقی زاد درباره اقدامات انجام شده برای تقویت ارتباطات در استان اظهار کرد: ۶ دیزل سیار برق مخابرات، ۱ دیزل زیر ساخت و ۲ اکیپ سیار مخابرات در منطقه زلزله مستقر و آماده باش هستند.
مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات با تاکید بر اینکه ارتباطات ثابت، شبکه های موبایل و اینترنت روستایی، بدون مشکل در حال کار هستند، افزود: سایت پایش بجنورد، فعال و مشکل رادیویی گزارش نشده است.
به گزارش مهر، شب گذشته زمین لرزه ای با قدرت ۵.۷ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) پیش قلعه در استان خراسان شمالی را لرزاند. این زمین لرزه در عمق ۱۱ کیلومتری زمین که کانون مرکزی آن پیش قلعه است و ۲۲ کیلومتری شمال غرب بجنورد، رخ داد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz