رشد ۴.۱ درصدی درآمدهای ام تی ان ایرانسل در سه ماهه نخست ۲۰۱۷

شرکت ام تی ان ایرانسل، که شرکت تابعه گروه ام تی ان در ایران است در سه ماهه نخست امسال رشد ۴.۱ درصدی در میزان درآمدهایش تجربه کرده، در حالی که میزان رشد درآمدهای ام تی ان ایرانسل در بخش خدمات داده ای ۷۶.۷ درصد بوده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، به نقل از رویترز، شرکت ام تی ان، بزرگترین اوپراتور تلفن همراه آفریقا اعلام کرد، این شرکت در سه ماهه نخست امسال به دلیل عملکرد قدرتمند در بخش خدمات داده، افزایش درآمد ۷٫۱ درصدی را به ثبت رسانده است.
موسسه اعتبار سنجی فیچ، در ماه آوریل با اشاره به فضای اقتصادی و فعالیت ضعیف شرکت های تابعه ام تی ان در آفریقای جنوبی و نیجریه، رتبه اعتباری این شرکت مخابراتی را کاهش داده و چشم اندازی منفی برای این شرکت پیش بینی کرده بود.
ام تی ان اعلام کرد، میزان درآمد این شرکت از محل خدمات داده ای، که ۲۰ درصد از کل درآمد شرکت را تشکیل می دهد، در سه ماهه نخست امسال رشدی ۲۹٫۴ درصدی داشته است.
ارزش سهام این شرکت پس از انتشار این خبر با ۱٫۳۶ درصد افزایش به ۱۲۸٫۵۲ رند آفریقای جنوبی رسید.
راب شاتر، مدیر ارشد گروه ام تی ان در بیانیه ای اعلام کرد: «در بازارهای کلیدی ما یعنی، آفریقای جنوبی، نیجریه و ایران، سرمایه گذاری های قابل توجهی که در چند سال اخیر در بخش شبکه انجام گرفته در حال تقویت روند افزایش درآمدهای شرکت است.»
شرکت ام تی ان ایرانسل، که شرکت تابعه گروه ام تی ان در ایران است نیز در این مدت ۳ ماهه رشد ۴٫۱ درصدی در میزان درآمدهایش تجربه کرده، در حالی که میزان رشد درآمدهای ام تی ان ایرانسل در بخش خدمات داده ای ۷۶٫۷ درصد بوده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz