اکثر غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی TGC رزرو شد

486x306_014854TGC1
اغلب فضای تجاری و غرفه‌های نخستین نمایشگاه بین‌المللی تجاری صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران یعنی Tehran Game Convention رزرو شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پس از جانمایی اولیه غرفه‌داران نمایشگاه TGC مشخص شد که از بین ظرفیت موجود و قابل ارائه تنها ۹ غرفه برای فروش باقی مانده است. براین اساس شرکت‌هایی که قصد حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه‌دار را دارند بایستی هرچه سریع‌تر نسبت به رزرو غرفه اقدام نمایند.
لازم به ذکر است ۳۰ ناشر یا خریدار (Buyer) بین‌المللی در نمایشگاه TGC دارای غرفه اختصاصی خواهند بود. بازی‌سازان برای ملاقات و گفت‌وگوی تجاری با این ناشران لازم است بلیت تجاری رویداد را داشته باشند.
علاوه بر فضای تجاری برای شرکت‌ها، فضای اختصاصی و رایگان برای بازی‌سازان مستقل نیز در نظر گرفته شده است. بازی‌سازان مستقل جهت برخورداری از این حمایت لازم است نهایتا تا ۲۵ اردیبهشت ماه درخواست خود را به ایمیل contact@tehrangamecon.com ارسال نمایند.
نخستین نمایشگاه TGC در ۱۵ و ۱۶ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود و حضور در آن تنها منوط به خرید حداقل یکی از بلیت‌های رویداد است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این رویداد به نشانی www.tehrangamecon.com مراجعه نمایند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz