اینترنت را دیگر نمی توان قطع کرد / تخریب ها طبیعی است؛ مال امروز و دیروز نیست

وزیر ارتباطات استفاده مردم از اینترنت و پیام رسان تلگرام را حق شهروندی مردم دانست و در مورد حملات انتخاباتی که به دولت می شود، گفت: عده‌ای انتظار دارند عملا از تفکر خودشان فردی رییس جمهور شود و برای این کار از هر نوع بداخلاقی پرهیز ندارند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تماس نیوز، محمود واعظی وزیر ارتباطات درباره برخی تلاش‌ها برای قطع شبکه اینترنت و پیام‌رسان تلگرام به ایلنا گفت: تا آنجایی که به دولت و وزارت ارتباطات مربوط است ما فکر می‌کنیم این یکی از حقوق شهروندی است و مردم باید دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشند.وی افزود: مردم ما با اینترنت زندگی می‌کنند شما یک استاد دانشگاه را در نظر بگیرید اگر اینترنت را از او بگیرید عملا نمی‌تواند کاری بکند.
واعظی با اشاره به اینکه اگر برق را قطع کنید برق که فقط روشنایی نیست و یا گاز را قطع کنید گاز که فقط پخت و پز نیست در حال حاضر اینترنت جزء لاینفک زندگی مردم شده است، با بیان اینکه تمامی اقشار جامعه با اینترنت سروکار دارند، اظهارکرد: ‌در حال حاضر بسیاری از وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها کار روزانه خود را با شبکه اینترنت انجام می‌دهند لذا فکر می‌کنند این کار درستی نیست، دولت هم به جد اعتقاد دارد که حق مردم استفاده از اطلاعات آزاد و اینترنت پرسرعت است.
عضو کابینه دولت تدبیر و امید در پاسخ به سوالی درباره افزایش تخریب‌ها علیه دولت تصریح کرد: این رفتارها طبیعی است و مال امروز و دیروز نیست. سه سال است که این افراد دست به تخریب دولت می‌زنند.
وزیر ارتباطات تاکید کرد: عده‌ای انتظار دارند عملا از تفکر خودشان فردی رییس جمهور شود و برای این کار از هر نوع بداخلاقی پرهیز ندارند.
وی خاطرنشان کرد: مردم ما همه این گونه رفتارها را مشاهده می‌کنند و به امور آگاهی کامل دارند آنان خدمتگزاران خودشان را می‌شناسند و می‌دانند که این رسانه‌ها با چه نیت و هدفی این گونه اقدامات را انجام می‌دهند. مردم ما آگاهند که به چه کسی رای می‌دهند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz