ایرانسل در اسنپ، بامیلو و زودفود سرمایه گذاری کرد

مدیرعامل ایرانسل از سرمایه گذاری در گروه مالک کسب و کارهایی چون اسنپ، زودفود و بامیلو خبر داد و گفت: این سرمایه گذاری برای تکمیل سبد ارایه محصول و ایجاد زیست‌بوم تکمیل‌کننده خدمات دیجیتال انجام شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تماس نیوز، علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل با بیان اینکه این اپراتور، «گروه اینترنت ایران» را از زمان شروع به کار آن از نزدیک رصد کرده، گفت: شرکت‌‌های زیر مجموعه این گروه همچون اسنپ، بامیلو و زودفود توانستند در مدت کوتاهی جایگاه خود را به عنوان پیشرو در بازار کشور تثبیت کرده و ضمن ارتقای سطح کیفی خدمت‌رسانی به کاربران در زمینه‌هایی همچون سهولت کاربری و صرفه‌جویی، اقبال عمومی در بین هموطنان را نیز به دست آورند.وی اقدام ایرانسل را در سرمایه گذاری در این کسب و کارها را در راستای راهبرد کلان این شرکت، در راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید در بازار پر فرصت دیجیتال کشور و نیز تحقق دولت الکترونیک برشمرد و افزود: ایرانسل علاوه بر سرمایه‌گذاری کلان در زیرساخت شبکه وسیع و پیشرفته خود و ایجاد دسترسی به شبکه برای کاربران، همواره به ایجاد زیست‌بوم تکمیل‌کننده این خدمات از جمله خدمات دیجیتال اهتمام داشته است.
دزفولی با اشاره به اینکه ده‌ها شریک تجاری ایرانسل در حوزه‌های تولید محتوا و اپلیکیشن‌های مختلف با این شرکت همکاری گسترده دارند، اظهار کرد: انتخاب گروه اینترنت ایران نیز برای تکمیل سبد ارایه محصول و نیل به همین هدف است.
بنابه این گزارش، گروه اینترنت ایران، بزرگترین گروه کسب و کار اینترنتی در ایران است که در حال حاضر پنج کسب و کار اینترنتی را راهبری می‌کند. پس از تاسیس در سال ۱۳۹۳، این گروه در حال حاضر علاوه بر «اسنپ»، «بامیلو» و «زودفود»، سامانه رزرو آنلاین هتل‌های ایران «پین‌تاپین» و سامانه جست‌وجوی هوشمند ملک «اسکانو» را نیز مدیریت می‌کند.(
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz