خرگوشی که به ستاره وب تبدیل شد

فیلم خرگوش کوچکی که با وسواس خاصی همانند یک سگ گله از گوسفندان مراقبت می کند به ستاره جدید وب تبدیل شد و کاربران شبکه را شگفت زده کردفاوانیوز : فیلم خرگوش کوچکی که با وسواس خاصی همانند یک سگ گله از گوسفندان مراقبت می کند به ستاره جدید وب تبدیل شد و کاربران شبکه را شگفت زده کرد.

 ستاره جدید “یو تیوب” یک بازیگر، شخصیت معروف یا یک ورزشکار مشهور نیست، بلکه یک خرگوش کوچک سوئدی است که همانند یک سگ گله از یک دسته گوسفند نگهداری می کند.این حیوان ۵ ساله که در شمال سوئد زندگی می کند به مدت طولانی رفتار سگهایی را تماشا می کرد که برای هدایت و کنترل گوسفندان تربیت شده بودند.

براساس گزارش دیلی میل، به این ترتیب، یاد گرفت که چگونه برای نگهداری از گوسفندان از آنها تقلید کند. این فیلم تنها در مدت یک هفته بیش از ۷۰۰ هزار بازدیدکننده در یو تیوب داشت.”دان وستام”، تربیت کننده سگهای گله که این فیلم را از این خرگوش که “چمپیس” نام دارد گرفته و در وب گذاشته است در این خصوص گفت که “چمپیس” حتی بهتر از سگهایش از گوسفندان مراقبت می کند.

وی توضیح داد: “در واقع این یک خرگوش گله است که به اطراف گوسفندان می چرخد و اگر گوسفندی از دسته خارج شود به دنبالش می رود و آن را به گروه باز می گرداند.”

این خرگوش که “چمپیس” نام دارد توانسته است سگهای گله را شرمنده کند

این خرگوش پس از مدتها که رفتار سگهای گله را تماشا می کرد توانست در نگهداری از گوسفندان از آنها تقلید کند

“چمپیس” به دنبال گوسفندان می کند و آنها را در کنار هم نگه می دارد

به گفته یک تریبت دهنده سگهای گله، “چمپیس” این کار را بهتر از سگها انجام می دهد

منبع : مهر

telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz