شماره جدید مجله بین المللی دانشگاه کاشان در حوزه نانو منتشر شد

دانشگاه کاشان شماره اول از جلد هفت مجله «ساختارهای نانویی» Journal of Nanostructures را منتشر کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از ستاد ویژه توسه فناوری نانو، شماره اول از جلد هفت (Volume ۷, Issue ۱, Winter ۲۰۱۷) مجله Journal of Nanostructures وابسته به دانشگاه کاشان منتشر شد.
در این شماره ۱۰ مقاله به صورت Research Paper از محققان و دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی در زمینه‌های سنتز، شناسایی و کاربرد نانومواد مختلف در حوزه‌های گوناگون به چاپ رسیده است.
پنجاه درصد مقالات این شماره از مجله را مقالات خارجی از کشورهای آمریکا، مکزیک، چین، هند و آفریقای جنوبی تشکیل می‌دهد. علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده و دریافت مقالات این شماره از مجله به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه کنند.
مجله Journal of Nanostructures توسط دانشگاه کاشان از سال ۲۰۱۱ شروع به پذیرش و چاپ مقاله در حوزه‌های مختلف علم و فناوری نانو کرده و هر سال چهار شماره از آن به چاپ می‌رسد.
سردبیر این مجله مسعود صلواتی نیاسری، استاد تمام گروه نانوشیمی دانشگاه کاشان و دانشمند بین‌المللی ISI سه رشته‌ای (شیمی، علم مواد و مهندسی شیمی) است.
این مجله هم اکنون در نمایه ESI سایت تامسون رویترز و CAS نمایه شده است. علاوه بر این، این مجله در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه بوده و دارای رتبه علمی – پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.
براساس آیین‌نامه حمایت تشویقی ستاد فناوری نانو، به نویسندگان مقالات فناوری نانوی چاپ شده در مجله JNS با توجه به نمایه شدن آن در ESI، مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان حمایت تشویقی تعلق می‌گیرد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz