برقراری ۵۴ میلیون و ۳۷۲ هزار دقیقه ترافیک بین الملل در ایام نوروز ۹۶

مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: این شرکت در ایام نوروز امسال،‌ ۵۴ میلیون و ۳۷۲ هزار دقیقه ترافیک بین الملل هموطنان را میان ایران و دیگر کشور های جهان، برقرار کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سهراب آغ بیات مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: این شرکت در ایام نوروز امسال ،‌ ۵۴ میلیون و ۳۷۲ هزار دقیقه ترافیک بین الملل هموطنان را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد.
وی در ادامه افزود: از این حجم مکالمه، ۳۴میلیون و ۹۴۷هزار و ۶۳۱ دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و ۱۹میلیون و ۴۲۳ هزار و ۹۱۸ دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.
وی با بیان اینکه بیشترین مسیر ترافیک بین الملل مربوط به کشور های افغانستان، عراق، امارات، آمریکا، پاکستان، ترکیه، آلمان و کانادا است ، افزود : اوج ترافیک روزانه مربوط به روز سی اسفند ۱۳۹۵ همزمان با تحویل سال ۱۳۹۶ بود که در این روز ۵ میلیون و ۶۶۰ هزار و ۶۱۹ دقیقه مکالمه مبادله شد.
مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت در پایان گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت پیش بینی های فنی لازم را برای ساعت پیک ترافیک نوروزی فراهم کرده بود و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفت های ۲۴ ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا مکالمات هموطنان در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz