۹۰ درصد مردم از خدمات شرکت پست رضایت دارند/ ساماندهی بخش توزیع در این شرکت

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تصویب اساسنامه شرکت ملی پست گفت:‌ بر اساس ارزیابی ها توسط شرکت پست و یک مجموعه علمی و پژوهشی، ۹۰ درصد مردم از خدمات شرکت پست، رضایت دارند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از وب سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین مهری مدیر عامل شرکت ملی پست ایران در گفتگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‌مهمترین دستاورد شرکت ملی پست در سال ۹۵ را ، تصویب اسناسنامه این شرکت اعلام کرد و افزود:‌ با تصویب اساسنامه شرکت ملی پست ایران ، یک دهه بلاتکلیفی این شرکت پایان یافت .
وی درباره ساختار شرکت ملی پست و اینکه طبق اساسنامه جدید قرار است چه تغییراتی در این ساختار ایجاد شود، تصریح کرد : برای تغییریک ساختار سنتی به مدرن باید ساختار سازمانی چابک ، کوچک و کارآمد شود وفرآیند های پیچیده و زمان بر به فرآیند های پویا و کم هزینه تبدیل شود.
مدیر عامل شرکت ملی پست ایران جلوگیری از ورود نیروی انسانی را به عنوان نخستین کار برای تغییر ساختار در شرکت پست اعلام کرد و با بیان اینکه ۳۴۱ ردیف سازمانی و مدیریتی را در ساختار پست حذف کردیم ، گفت: از ۲۵۰ اداره پست، معاون ادارات حذف شد و از ۳۰ اداره کل ۱۰ اداره به صورت یک معاونتی درآمد و چندین اداره کل با هم ادغام شد و با این تغییرات، نزدیک به ۳۰ درصد ردیف های مدیریتی در پست حذف می شود.
وی به تصویب پروژه های اقتصاد مقاومتی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد و گفت: یکی از پروژه های شرکت ملی پست، هویت مکان است که این پروژه می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات را در موضوع اطلاعات جامع کشور، حل کند که اقدامات خوبی در سال ۹۵ در این زمینه، انجام شد.
مهری با اشاره به ساماندهی بخش توزیع شرکت ملی پست خاطر نشان کرد: تمام همکاران پست به لباس فرم ، موتور و امکانات دیگر که مورد نیاز بود تجهیز شدند و با این کار ‌چهره توزیع پست تغییر کرد و در حقیقت پست به نمایندگی از دولت در شکل و شمایل جدید به در خانه ها مراجعه می کند.
وی راه اندازی سرویس های جدید پستی را از دیگر دستاوردهای شرکت ملی پست ایران عنوان کرد و افزود: سال ۹۵ برای سومین سال پیاپی شرکت ملی پست زیانی نداشت و از سود آوری این شرکت در این سال خبر داد.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره میزان رضایت مردم از خدمات شرکت ملی پست اظهار کرد: ارزیابی ها توسط شرکت پست و یک مجموعه علمی و پژوهشی انجام شده است که نشان می دهد ۹۰ درصد مردم از خدمات شرکت پست رضایت دارند که به نظر ما ، ۱۰ درصد نارضایتی نیز بالا است که امیدواریم در سال ۹۶ وضعیت شرکت بهبود یابد.
وی درباره برنامه های بین المللی شرکت ملی پست تصریح کرد:‌ درموضوع بین المل در سال ۹۵، توانستیم بعد از ۱۲سال، عضو شورا راهبری اتحادیه جهانی پست شویم، در صورتی که در دوره های قبل رای لازم را برای عضویت نداشتیم اما این دوره با کسب آرای لازم ،عضویت شورای راهبری اتحادیه جهاانی پست را به دست آوردیم.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz