ارائه بیش از ۶ هزار خدمت اعتباری از سوی شبکه آزمایشگاهی به اعضا

مدیر شبکه آزمایشگاهی‌ فناوری‌های راهبردی از عضویت قطعی ۲۱۳ آزمایشگاه در این شبکه خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۶۸۰۰ خدمت اعتباری به اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ارائه شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، رضا اسدی‌فرد با اشاره به رشد کمی و کیفی آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی افزود: رشد کمی و کیفی اعضای شبکه در سال ۹۵ با رشد قابل توجهی روبه‌رو شد، به طوری که بیش از ۶۷۰ درخواست عضویت به این شبکه ارسال شد و پیش‌بینی می‌شود در سال جدید نیز این فرآیند با روندی جهشی ادامه یابد.
وی ادامه داد: از میان ارائه بیش از ۶۷۰ درخواست عضویت به دبیرخانه شبکه، تعداد ۳۹۶ آزمایشگاه اطلاعات خود را در سایت شبکه بارگذاری کرده‌اند و ۲۱۳ آزمایشگاه به صورت قطعی به عضویت شبکه در آمده‌اند.
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، دامنه پوشش این شبکه را شامل آزمایشگاه‌های خدماتی عنوان کرد و یادآور شد: علاوه بر مراکز آزمایشگاهی زیرمجموعه سازمان‌های دولتی و وزارتخانه‌های مختلف، مراکز آزمایشگاهی بخش خصوصی نیز می‌توانند به جمع اعضای این شبکه بپیوندند.
اسدی فرد اضافه کرد: بخش‌های آزمایشگاهی وابسته به مؤسسات تحقیقاتی و آموزش عالی اعم از دانشگاه، پژوهشگاه و مرکز تحقیقاتی از جمله اعضای شبکه آزمایشگاهی بشمار می‎روند.
وی با اشاره به عضویت قطعی بیش از ۲۰۰ آزمایشگاه در شبکه آزمایشگاهی گفت: در کنار اعضای قطعی، بالغ بر ۱۰۰ مرکز غیر عضو و ۸۱ عضو آزمایشی درخواست خود را برای عضویت در شبکه ارائه داده‌اند.
اسدی‌فرد با اشاره به ارائه بیش از ۶۸۰۰ خدمت اعتباری به اعضای شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی خاطر نشان کرد: بیش از ۷۷۰۰ تجهیز آزمایشگاهی از طریق وبگاه شبکه در دسترس قرار گرفته است که تا پایان سال ۹۵، بیش از یک میلیون خدمت آزمایشگاهی به کاربران ارائه کرده‌اند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz