برقراری سرویس رومینگ ۳G و ۴G رایتل با ۲۱۳ اپراتور از ۱۳۷ کشور

در حال حاضر سرویس رومینگ ۴G رایتل در ۳۰ کشور و سرویس ۳G این اپراتور در بیش از ۱۰۰ کشور جهان برای مشترکان اپراتور سوم مهیا شده است؛ به عبارت دقیق تر در حال حاضر رایتل با ۲۱۳ اپراتور از ۱۳۷ کشور جهان رومینگ برقرار کرده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سیتنا، مسافران ایرانی مشترک رایتل که در تعطیلات نوروز قصد سفر به سایر کشورها را دارند، دیگر نیاز به خرید سیم‌کارت اپراتورهای کشورهای مقصد ندارند و می توانند با سیم‌کارت رایتل خدمات ۳G و ۴G را در مکان های مختلف دنیا تجربه کنند.
در حال حاضر سرویس رومینگ ۴G رایتل در ۳۰ کشور و سرویس ۳G این اپراتور در بیش از ۱۰۰ کشور جهان برای مشترکان اپراتور سوم مهیا شده است.
جهت اطلاع از تعرفه‌های رومینگ بین‌الملل می‌توانید از فهرست اینجا (لینک)، اپراتورهای پوشش‌دهنده کشور مقصد را انتخاب نموده و یا با شماره ۰۰۹۸۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.
photo_2017-03-16_19-36-15
قابل ذکر است؛ مردادماه سال جاری، اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) به عنوان اولین اپراتور ایرانی در میان سه اپراتور تلفن همراه در کشور، امکان ارائه‌ی اینترنت پرسرعت نسل چهارم (۴G) در حالت رومینگ بین الملل در هفت کشور را میسر ساخت و تا آذرماه ۹۵ با افزودن سایر کشورها به قرارداد رومینگ بین الملل ۴G رایتل، استفاده از فناوری LTE در ۳۰ کشور جهان برای مشترکان این اپراتور مهیا شد تا این کشورها به ۱۰۰ کشوری که پیش از آن رومینگ ۳G رایتل در آنها برقرار شده بود، اضافه شوند.
در همین حال، مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل رایتل در مراسم افتتاح پروژه های این اپراتور که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، با اشاره به بحث رومینگ بین الملل این اپراتور، گفت: در حال حاضر با ۲۱۳ اپراتور از ۱۳۷ کشور رومینگ برقرار کردیم و برقراری رومینگ بین الملل در محرم، صفر و اربعین حسینی و سرویس های ویژه ای که با امارات داریم از دیگر اقدامات مهم ما محسوب می شود و به زودی نیز با اپراتور OnAir رومینگ در پرواز خواهیم داشت.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz