ارائه فرصت تحقیقاتی خارجی به طرح برتر ۱۰ گروه دانشجویی

13951017000462_PhotoA
اولین برنامه حمایتی برای سفر تحقیقاتی دانشجویان ایرانی دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد به خارج کشور با انتخاب ۱۰ گروه از بین ۳۰ طرح برتر انجام شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، یک شرکت فناوری محور کره‌ای در راستای مسئولیت‌‌های اجتماعی برای حمایت از دانشجویان، تشویق به مطالعه عمیق و ایجاد رقابت، فرصت تحقیقاتی در کشورهای مختلف را برای دانشجویان ایرانی در نظر گرفته است.
این سفر تحقیقاتی برای اولین بار در سال ۱۹۵۵ در کره‌جنوبی پایه‌ریزی شد. دانشجویان در این پروژه بنابه سلیقه موضوع سفر و کشور مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.
اولین برنامه سفر تحقیقاتی به خارج کشور برای دانشجویان ایرانی مشغول در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده است.
برای این سفر تحقیقاتی ۶ موضوع در زمینه‌های علوم طبیعی، فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی، اقتصاد و مدیریت، علوم انسانی و اجتماعی و فرهنگ و هنر برای انتخاب وجود دارد.
شرکت حمایت کننده از ۲۰ شهریورماه تا ۱۰ دی‌ماه سال ۱۳۹۵ با انتشار فراخوانی از دانشجویان فعال و علاقه‌مند دعوت به حضور در این رقابت کرد. ۴۳۶ طرح تحقیقاتی ارسالی توسط دانشجویان به ثبت رسید و از بین ۳۰ طرح برتر ۱۰ گروه به صورت نهایی برای طی دوره تحقیقاتی خود در کشور اعلام کرده انتخاب شدند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz