دانشگاه شریف میزبان همایش «آینده شغلی در فناوری اطلاعات و ارتباطات»

دانشگاه صنعتی شریف در حاشیه بیست و دومین کنفرانس ملی سالانه کامپیوتر ایران همایش رایگان «آینده شغلی در فناوری اطلاعات و ارتباطات» را در تاریخ یکشنبه ۲۲ اسفند ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ با سخنرانی ۱۰ استاد دانشگاه، کارآفرین و موسسان استارت‌آپ‌های موفق برگزار می‌کند.به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (لایتک) با هدف توسعه منابع انسانی ماهر و افزایش مهارت‌ های فردی جهت ورود به بازار کار فناوری اطلاعات و ارتباطات، این همایش یک روزه‌ و کارگاه‌های آموزشی را تدارک دیده است و قصد دارد با دعوت اساتید و صاحبان کسب‌وکارهای موفق، در راستای رسالت خود فضایی جهت آشنایی مسیرهای یادگیری، داستان حقیقی موفقیت استارت‌آپ‌ها و کسب و کارها، ورود به صنعت و بهبود شرایط شغلی علاقه‌مندان ایجاد کند.
«آشنایی با استارت‌آپ‌ها» و «اکوسیستم و سطوح استارت‌آپ‌ها» عنوان دو سخنرانی اول این همایش است و در ادامه در چند سخنرانی جداگانه داستان موفقیت چندین استارت‌آپ را از زبان موسسان آن‌ها خواهید شنید.
همچنین ارائه‌ای با حضور کارشناس حوزه منابع انسانی انجام خواهد شد که هدف آن آشنایی شرکت کنندگان با تیپ‌های شخصیتی در فضای کار است؛ موضوعی که باعث خواهد شد افراد بتوانند به جایگاه شغلی مناسب‌تر، توسعه فردی و بهبود شرایط شغلی دست یابند. بخش اعظم همایش به موضوع روانشناسی صنعتی و تیپ شناسی اختصاص داده و فضایی فراهم شده که افراد بتوانند در مسیر انتخاب صحیح شغل بر أساس ویژگی‌های روانی و بهبود شرایط شغلی گام بردارند.
راه و رسم کسب درآمد از دنیای فناوری اطلاعات یکی از مهمترین محورهای این همایش است. در همین راستا، ۵ سخنرانی مهم با عناوین «آینده شغلی لینوکس در ایران و جهان- درآمدزایی از نرم‌افزارهای متن‌باز بدون سرمایه اولیه دنیای متن‌باز فرصتی برای توسعه مهارت‌های شغلی»، «آشنایی با مشاغل و درآمدهای حوزه شبکه و دیتاسنترها- تکنولوژی‌های جدید در حوزه دیتاسنتر»، «آشنایی با پردرآمدترین زبان برنامه‌نویسی دنیا- آشنایی با صنعت و مشاغل مبتنی بر موبایل» و «فناوری‌های بانکداری و امور مالی»، «دور دنیا با برنامه‌نویسی از صفر تا صد- تخصص و مهارت‌های عمومی کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات» نیز ارائه خواهند شد.
سخنرانی‌ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۷:۳۰ برگزار خواهند شد و در انتها نیز شرکت کنندگان می‌توانند با حضور در پنل پرسش و پاسخ به گفت و گو با سخنرانان مراسم بپردازند.
بیست و دومین کنفرانس ملی سالانه کامپیوتر ایران ۲۱ الی ۲۳ اسفند ۹۵ از شنبه ۲۱ تا دوشنبه ۲۳ اسفند ماه در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. این کنفرانس شامل ۱۷ کارگاه تخصصی است که هزینه ثبت نام در هر کارگاه مبلغ یک میلیون ریال است. در کنار این کارگاه‌ها همایش یک روزه رایگان «آینده شغلی در فناوری اطلاعات و ارتباطات» در تاریخ ۲۲ اسفندماه نیز برای عموم علاقمندان برگزار خواهد شد.
متقاضیان شرکت در این همایش می‌بایست با مراجعه به سایت رویداد در آدرس (csicc2017.ir/event/18/register) ثبت نام نمایند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz