سامانه جامع خدمات فنی و تاسیساتی در کشور راه‌اندازی شد

سامانه جامع خدمات فنی و تاسیساتی در کشور به نام “کارنید” ایجاد شده است؛ این سامانه از سه روش سفارش آنلاین ، اپلیکیشن موبایلی و خط تلفن به ارائه خدمات فنی، تأسیساتی و نیمه عمرانی می‌پردازد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، در جوامع شهری سبک زندگی نه تنها نسبت به سایر جوامع تفاوت دارد بلکه در نوع خود دائماً در حال تحول و دگرگونی است .
مردم کلان شهرها به طور شاخص با موضوعاتی در زندگی روزمره‌ی خود سر و کار دارند که غالباً منحصر به کلان شهرشان است.
مسائلی از قبیل زندگی در برج ها و مجتمع های مسکونی ، حجم بالای ترافیک ، آلودگی صوتی ، آلودگی هوا و از همه مهم تر حس کمبود وقت که مردم را به سرعت وا میدارد ، ویژگی های غیر قابل چشم پوشی زندگی در کلان شهرهاست.
در این شرایط به طور طبیعی عموم مردم از هر طریق ممکن ، میل به راه هایی نشان می‌دهند که خود را بیشتر با زندگی پر سرعت شهری وفق دهند و از یافتن هر راه نو و جدیدی حس خوبی خواهند داشت . در این میان خرید اینترنتی ، بازدید آنلاین ، دسترسی به قیمت های به روز در فضای مجازی و … گسترش روزافزون یافته و خواهد یافت. در میان مشاغل و صنوف شناخته شده نوعی از آنها وجود دارد که با خلاء دسترسی ، عدم وجود قیمت های مشخص ، فقدان کیفیت و … مواجه است.
یکی از آنها خدمات فنی ، تأسیساتی و نیمه عمرانی است که حتی مرجعی برای قیمت این نوع خدمات و نیز دسترسی به تکنسین هایش وجود ندارد.
به طور کلی این نوع خدمات دارای این ویژگی‌ها است : نیاز به آن‌ها مستمر و همیشگی است؛ نیاز به آن ها در هر زمانی احساس می شود؛ نیاز به آن ها تابع شرایط بازار نیست و جزو نیازهای ضروری زندگی شهری است و -نرخ این خدمات تقریباً بالا و گران است.
همچنین این نوع خدمات تخصصی است و نیاز به مهارت ویژه دارد. نظر به این ویژگی‌ها ایجاد مجموعه ای که بتواند پاسخگوی تمامی این خدمات به صورت یکپارچه باشد و نیز به تقاضای مردم در همه ی این خدمات به صورت آنی و با نرخ و تعرفه ی مشخص و ثابت پاسخ دهد ، قابل اعتناست .
دسترسی به مجموعه ای که کلیه خدمات مذکور را به صورت آنلاین ارائه دهد باعث می شود که متقاضیان خدمات در عوض صرف زمان برای جستجوی تکنسین های متعدد با شیوه های خدمت رسانی متعدد و بعضاً غیر قابل قبول ، همواره با مجموعه ای سر و کار داشته باشند که علاوه بر ارائه خدمات در تمامی گروه های فنی ، تاسیساتی ونیمه عمرانی دارای ضوابط مشخص ، دستور العمل های قابل قبول ، تکنسین های ماهر و البته قیمت های مشخص برای ارائه خدمات هستند.
در حال حاضر سامانه ای به نام “کارنید” ایجاد شده است که عموم مردم می توانند از سه روش سفارش آنلاین ، اپلیکیشن موبایلی و خط تلفن ویژه سفارشات ، کلیه سفارشات فنی ، تأسیساتی و نیمه عمرانی را با نرخ مشخص و کیفیت مناسب و تضمین کیفیت سفارش دهند.
“کارنید” با به کارگیری تکنسین های دوره دیده در خدمات فنی مختلف به پاسخگویی سفارشات عموم مردم می پردازد.
خدمات ارائه شده در این سامانه در قالب کلی این گروه‌ها ارائه می‌شود: ۱ -خدمات تاسیساتی۲ -خدمات برق کاری۳ -خدمات طراحی و ایجاد فضای سبز و باغبانی۴ -خدمات آهنگری۵ – خدمات تعمیرات لوازم خانگی۶ -خدمات کابینت ،ام دی اف و دکور۷-خدمات درب وپنجره ،قفل، دستگیره ۸-خدمات دوربین مدار بسته ، شبکه ، کامپیوتر و سانترال۹-خدمات ایمنی ساختمان وآسانسور ۱۱-خدمات دیزاین ، دکوراسیون وعمرانی ۱۱-خدمات بازسازی وبنای ۱۲-استخر ، سونا ، جکوزی۱۴-خدمات نما ۱۵-قفل وآرام بند.
شهروندان تهرانی می توانند با مراجعه به وب سایت ” کارنید ” به نشانی ww.karneed.com و یا با دانلود اپلیکیشن ” کارنید ” از کافه بازار و تماس با خط ویژه سفارشات به شماره ۴۹۲۷۲-۰۲۱ خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهند .
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz